Kabanosy to idealna, słona przekąska niemal na każdą porę dnia. Sięgamy po nie będąc w podróży, w pracy lub spędzając czas w domowym zaciszu. Wybierając jednak te o najlepszym smaku, warto zwrócić uwagę również na skład produktu. Dlatego we wszystkich sklepach Lidl w asortymencie stałym znajdują się kabanosy Pikok Pure, które zaskakują doskonałym składem.

fot-lidl_-pikok-pureLidl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje Kabanosy Wieprzowe Pikok Pure (3,99 zł/ 100g/ 1opak.). Kabanosy są kolejnym produktem pod marką Pikok Pure, który nie zawiera substancji konserwujących sztucznych barwników. Ich domeną jest wysoka zawartość mięsa, gdyż 100 g produktu wyprodukowano z 171 g mięsa wieprzowego. Dzięki temu konsument ma pewność, że je zdrowo i smacznie. Skład ogranicza się do mięsa wieprzowego oraz soli, przypraw i cukru.

Aktualnie w ofercie Lidla pod marką Pikok Pure znajdują się trzy artykuły bez dodatku konserwantów i  barwników: Pieczona Polędwica Wieprzowa Pikok Pure(3,99 zł/ g/ 1opak.)., Parówki Pikok Pure (4,69 zł/ g/ 1opak.). oraz nowość, Kabanosy Pikok Pure (zł/ 100g/ 1opak.).

Dla miłośników słonych przekąsek Lidl przygotował chrupiące kabanosy Pikok Pure, które są już dostępne w ofercie stałej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF