Lato – czas długich wieczorów, wypoczynku i wymarzonych podróży. Niezależnie od tego, jak planujemy spędzić swój urlop, warto pomyśleć o sycących i smacznych przekąskach, które będą nam towarzyszyć podczas wolnych dni. Kabanosy marki Nove sprawdzą się w tej roli doskonale.

 nove_kabanosy„Nove” oblicze wakacyjnej przekąski

Podczas urlopu nasz czas często ulega dezorganizacji. Może zdarzyć się, że wygospodarowanie dłuższej chwili na rodzinny obiad przy stole stanie się niemożliwe lub wręcz przeciwnie – brak zajęcia sprawi, że ochota na jedzenie przychodzić będzie nieustannie. W obu tych przypadkach warto sięgnąć po kabanosy marki Nove, które zaspokoją nasz głód i chęć podjadania. Starannie wyselekcjonowane mięso wieprzowe oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach procesy produkcyjne i sprawdzone receptury sprawiają, że kabanosy marki Nove to gwarancja wyśmienitego smaku

Kabanosy marki Nove to niezastąpiony element w codziennym menu – podczas śniadania jako apetyczny dodatek do kanapek, w porze obiadu – w połączeniu z tradycyjnymi zupami, a w czasie kolacji jako sycąca przekąska. Nieocenione będą też w podróży czy podczas długiego spaceru, kiedy potrzebny będzie szybki zastrzyk energii.

Kabanosy z linii „W naszym domu” marki Nove:

Masa netto: 200g

Cena:  4,70 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF