Po raz pierwszy w Polsce limitowana edycja obejmująca trzy wyjątkowe zestawy podarunkowe

 

Johnnie Walker, jedna z najbardziej rozpoznawalnych zagranicznych marek  luksusowych wśród alkoholi wraz ze studiem projektowym Porsche Design, po raz drugi połączyły siły, by wspólnie zrealizować wizjonerski projekt dla wyrafinowanych mężczyzn. Do Polski trafi tylko 500 sztuk wyjątkowej kolekcji unikatowych zestawów z JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ w roli głównej.

 

Zaprojektowana przez Porsche Design Studio limitowana kolekcja JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ zachwyci niejednego konesera whisky i miłośnika designu. Globalna współpraca pozwoliła w niespotykany dotąd sposób, połączyć wyjątkową kompozycję najrzadszej i najbardziej aksamitnej whisky sygnowanej Johnnie Walker z kunsztem jednego z najbardziej ekskluzywnych domów projektowych na świecie.

 

Pierwsza odsłona współpracy dwóch kultowych marek miała miejsce w 2011 roku.
W tym roku kolekcji JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Porsche Design nadano jeszcze bardziej luksusową i funkcjonalną oprawę. JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Porsche Design to zestaw unikatowych upominków. Kluczowym elementem kolekcji jest indywidualnie numerowana butelka JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™, dostępna
w trzech wariantach opakowań: Carton, Chiller i Mini Cube.

 

Chiller kryje w sobie butelkę JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ zamkniętą w kasetce wykonanej z wyrafinowanej ciemnogranatowej skóry i szczotkowanego tytanu, natomiast jej górna cześć służy, jako cooler do lodu. Mini Cube jest dodatkowo wyposażony w szczypce ze stali nierdzewnej, oraz dwie kryształowe szklanki. Do stworzenia zestawów posłużyły materiały najwyższej jakości.

 

Stworzyliśmy gamę luksusowych produktów idealnie nadających się na prezent. Każdy element kolekcji jest stworzony z myślą o czerpaniu jak największych satysfakcji z degustowania JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL powiedział Michał Groniewski, Senior Brand Manager Whisky w firmie Diageo Polska.

 

W Polsce limitowana kolekcja JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™, zaprojektowana przez Porsche Design Studio, będzie dostępna w wybranych sklepach od początku listopada 2012 roku.  Na naszym rynku pojawi się jej zaledwie 500 sztuk.

 

Aby dowiedzieć się więcej o kulisach niezwykłej współpracy Porsche Design Studio i JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego kanału JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Limited Edition Collection design by Porsche na YouTube.

ELEMENTY WCHODZĄCE w SKŁAD KOLEKCJI:

JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Carton to nowatorski pomysł mistrzów Porsche Design Studio.  Luksusowe opakowanie eksponuje butelkę z nową etykietą zaprojektowaną również przez Porsche Design Studio. Charakterystyczne skośne okno jest wzorowane na skosie butelki JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™.
Sugerowana cena detaliczna: 830 PLN

 

JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Chiller kryje w sobie butelkę
JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL zamkniętą w kasetce wykonanej z wyrafinowanej ciemnogranatowej skóry i szczotkowanego tytanu. Grawerowany pokrowiec idealnie odzwierciedla kształt butelki i podkreśla nadzwyczajny kunszt projektantów.  Pojemnik na lód jest idealnie dopasowany do dolnej części zawierającej unikatowy blend najrzadszych whisky.

Sugerowana cena detaliczna: 980 PLN

 

JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™ Mini Cube wyposażony jest w indywidualnie numerowaną butelkę JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL, szczypce ze stali nierdzewnej, oraz dwie kryształowe szklanki. Górna część zestawu jest jednocześnie pojemnikiem na lód. Całość łączy w sobie dbałość o najwyższą, jakość wykonania z funkcjonalnością.

Sugerowana cena detaliczna: 1500 PLN

 

JOHNNIE WALKER® BLUE LABEL™  jest dostępny w najlepszych sklepach z whisky.

 

Odpowiedzialne spożywanie alkoholu

Informacje na temat działań firmy Diageo na rzecz odpowiedzialnego picia alkoholu na www.pijrozwaznie.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF