Nowość z OSM Piątnica – Piątuś  – to kremowy jogurt typu greckiego stworzony specjalnie dla dzieci. Jest dostępny w trzech pysznych wersjach smakowych – waniliowej oraz owocowych z przetartymi bananami lub truskawkami.

Pożywny jogurt Piątuś może być elementem zdrowej i dobrze zbilansowanej diety dziecka.   Jego bazą są wysokiej jakości mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych i przetarte owoce – banany lub truskawki – oraz w wersji waniliowej – naturalna mielona laska wanilii.  Zawiera składniki mineralne takie jak wapń, fosfor i potas. Kryje w sobie też optymalną ilość tłuszczu mlecznego, ważnego w diecie dzieci ponieważ jest źródłem witamin A, D i E. Wysoka zawartość białka to dodatkowy atut Piątusia. Jest pyszny i kremowy. Sprawdzi się doskonale jako pożywne śniadanko, pyszna przekąska w ciągu dnia czy apetyczny deser.

1

Piątuś jest pozbawiony barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego. Nie zawiera też mleka w proszku ani zagęstników.

Dzieci w mig pokochają Piątusia, bo oprócz pysznego smaku ma również bajkowe opakowania. Każdy kubeczek kremowego Piątusia może być ciekawym elementem zabawy i snucia wspólnych z rodzicami opowieści o przygodach bajkowych zwierzątek, które reprezentują określony smak. Poznajemy milusińską sowę, dumnie prezentującą jogurt z wanilią, wesołego pingwinka, który nie rozstaje się z bananami, czy też jeżyka niosącego truskawkę. Ta wyjątkowa przekąska z OSM Piątnica to sposób nawet na największego niejadka!

Nowość z OSM Piątnica – jogurt Piątuś – może być włączony do diety dziecka od 3 roku życia. Dostępny jest od stycznia br. w poręcznym opakowaniu 125 g w cenie ok. 1,50 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF