Już 7 października do McDonald’s zawitają pyszne nowości. Ulubione pozycje znacznie się powiększą! W menu pojawi się Grand Big Mac, czyli kultowy Big Mac w powiększonej odsłonie oraz Chicken Big Mac, klasyczna kanapka w wersji z kurczakiem. Dodatkowo w promocyjnej ofercie znajdą się po raz kolejny chrupserki z sosem żurawinowym, a także podwójne duże frytki z dwoma sosami do wyboru. Co więcej, od teraz w McDonald’s do każdego promocyjnego McZestawu puszka napoju Coca-Cola gratis!

mcd_grandBigMacWszyscy miłośnicy kultowego burgera Big Mac, będą zachwyceni! Od teraz ich ulubionej kanapki będzie jeszcze więcej, co oznacza, że będą mogli jeszcze dłużej cieszyć się swoim ulubionym smakiem! Dwie większe porcje grillowanej wołowiny w większej trójwarstwowej bułce z sezamem i jeszcze więcej sosu Big Mac. Do tego więcej warzyw i 2 plastry pysznego topionego sera typu cheddar.

To nie koniec niespodzianek dla fanów tego wyjątkowego smaku! Teraz ich ulubiony Big Mac pojawi się w wersji z kurczakiem. Dwie porcje soczystego kurczaka w pysznej panierce, w oryginalnej trójwarstwowej bułce z sezamem i sosem Big Mac. Do tego krucha sałata, cebulka, chrupiące ogórki i plaster topionego sera typu cheddar. To połączenie idealne.

Jeśli Grand Big Mac, to tylko ze smakowitymi, chrupiącymi frytkami! A od teraz jest ich w McDonald’s jeszcze więcej. Do oferty powracają podwójne duże frytki, dwie porcje w jednym opakowaniu – idealne do dzielenia się. Aby dodać jeszcze więcej smaku, do powiększonych frytek dodawane są sosy: czerwony orientalny oraz pikantny – zielone jalapeño.

To jeszcze nie koniec nowej oferty. Do menu wracają pyszne chrupserki z sosem żurawinowym. Połączenie chrupiącej panierki z sezamem, aksamitnego, delikatnego sera camembert i wyśmienitego sosu żurawinowego z pewnością trafi w gusta najbardziej wymagających gości!

Podczas trwania promocji, od 7 września do każdego McZestawu z Grand Big Mac i Chicken Big Mac puszka napoju Coca-Cola gratis!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF