Majeranek to jedno z najczęściej stosowanych i najpopularniejszych ziół kuchni polskiej. Aby nigdy nie zabrakło go podczas gotowania, marka Appetita wprowadziła na sklepowe półki Majeranek XXL. Nowe, większe opakowanie z pewnością wystarczy do przyprawienia podwójnej porcji pieczonych i duszonych mięs, ziemniaków, zapiekanek oraz gotowanych warzyw dla całej rodziny.

 

Majeranek ma przyjemny, korzenny aromat i nieco gorzkawy smak. Dodaje charakteru pieczonym, smażonym i duszonym mięsom, żurom, flakom i daniom z roślin strączkowych. Nadaje wspaniały smak zupom warzywnym i rybnym, potrawom z bakłażanami, ziemniakami, a także omletom. Stanowi nieodłączny składnik marynat do mięs i ryb. Ze względu na jego wszechstronne zastosowanie warto mieć zawsze w kuchni Majeranek XXL Appetita, którego większe opakowanie wystarczy do przyprawienia wszystkich potraw.

Majeranku używa się także przy wyrobie i wędzeniu wędlin. Stanowi idealny dodatek do potraw z grilla, zapiekanych i gotowanych warzyw oraz do sosów. Należy jednak pamiętać, że dodaje się go zawsze pod koniec gotowania.

To wyjątkowe zioło posiada także właściwości lecznicze. Majeranek wspomaga trawienie, dlatego potrawy z jego dodatkiem są łatwiej przyswajalne przez układ pokarmowy i likwidują niestrawność. Nie powinno go zabraknąć w żadnej kuchni. Nowy Majeranek XXL Appetita posiada wygodne, nowoczesne opakowanie. Umieszczone na froncie torebki oznaczenie 100% Appetita potwierdza gwarancję wysokiej jakości i oryginalności oferowanego produktu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF