Dbaj o zdrowie. Jedz chipsy! …warzywne i owocowe. Tak brzmi hasło firmy MPM, która podpowiada jak odżywiać się zdrowo jednocześnie nie rezygnując ze smacznych przekąsek. MPM prezentuje suszarki do żywności, które pozwolą przygotować naturalne chipsy, a także interaktywny serwis internetowy pełen przepisów kulinarnych.

9Z roku na rok co raz bardziej zwraca się uwagę na jakość nabywanych produktów spożywczych. Dorośli zabiegają, aby ich dzieci zajadały się naturalnymi posiłkami, a sami chcą dawać im dobry przykład. Między przemyślanymi potrawami nie zawsze znajdzie się dietetyczna przekąska pod ręką. Dlatego warto przygotować ją wcześniej. Suszarki do żywności firmy MPM to prosty i szybki sposób na chipsy, których smak zależy od wyobraźni użytkownika. Banany, jabłka, marchewka, buraki itd., bez dodawania jakichkolwiek sztucznych konserwantów mają niską zawartość soli, mniej kalorii, a za to mnóstwo witamin, składników mineralnych oraz błonnika. Przepisy znajdują się na stronie www.zdrowechipsy.eu, gdzie przy okazji można wziąć udział w konkursie kulinarnym.

Oferta suszarek do żywności MPM pozwala wybrać odpowiedni do indywidulanych potrzeb produkt. Model MSG-03 jest wyposażony w cztery sita o średnicy 28 cm, które umożliwią przygotowywanie mniejszych porcji, a całe urządzenie zajmie niedużo miejsca w kuchennej przestrzeni. Dla większej rodziny sprawdzą się modele MSG-02 oraz MSG-04, w których można ustawiać wysokość sita, co pozwala ususzyć większe kawałki. Oba modele posiadają trzystopniową regulację nadmuchu powietrza, która ułatwi dostosowanie temperatury do rodzaju produktów, a ich przezroczyste sita pozwolą na kontrolowanie procesu suszenia. Dodatkowo, optymalna moc sprawi, że urządzenie szybciej wykona zadanie.

13Suszarka MSG-03
Cena: 79 zł
Opis:
– szybko i skutecznie suszy: owoce, warzywa, grzyby, kwiaty i zioła
– średnica sita 28 cm
– 4 sita z możliwością regulacji wysokości

Suszarka MSG-02
Cena: 99 zł
Opis:
– szybko i skutecznie suszy: owoce, warzywa, grzyby, kwiaty i zioła
– średnica sita 33 cm
– 3-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza
– 5 przeźroczystych sit z możliwością regulacji wysokości

Suszarka MSG-04
Cena: 119 zł
Opis:
– szybko i skutecznie suszy: owoce, warzywa, grzyby, kwiaty i zioła
– średnica sita 33 cm
– 3-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza
– 4 przeźroczyste sita z możliwością regulacji wysokości

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF