Marki Goplana i Grześki po raz kolejny zaskakują ciekawymi nowościami. Na sezon jesienno-zimowy wprowadziły do oferty limitowane czekolady z nadzieniami pralin Solidarności i wafelki impulsowe w posypce.

2Goplana i Grześki przygotowały limitowane słodkie niespodzianki dla konsumentów. Standardową ofertę Goplany uzupełniają nowe czekolady z nadzieniami popularnych pralin Solidarności: Śliwka Nałęczowska i Pistachio o wadze 90 g. Pierwsza z nich to czekolada deserowa z kremem śliwkowym, druga to czekolada mleczna z kremem o smaku pistacjowym. Kuszące duety doskonałego nadzienia i aksamitnej czekolady tworzą wyjątkowo harmonijne kompozycje. Nowości idealnie sprawdzą się podczas długich, pochmurnych jesienno-zimowych wieczorów.

Limitowaną propozycję marki Grześki stanowi wafelek impulsowy z kremem o smaku czekoladowym, posypany orzeszkami arachidowymi w czekoladzie. Grześki z orzeszkami arachidowymi to przekąska, która osłodzi pochmurne i zimne jesienno-zimowe dni. Wafel w posypce zaspokoi mały apetyt, doda energii i zapewni chwilę beztroskiej przyjemności.

Marka Goplana:
Czekolada Śliwka Nałęczowska 90 g / 3,48 zł
Czekolada Pistachio 90 g / 3,48 zł

Marka Grześki:
Grześki z orzeszkami arachidowymi 35 g / 1,09 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF