Jesienna aura i coraz niższa temperatura na zewnątrz sprawiają, że chętniej sięgamy po gorącą i aromatyczną herbatę. Teraz, dzięki nowym filtrom do herbaty Jana Niezbędnego, możemy cieszyć się ulubionym napojem zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

Wielbiciele i bardziej wymagający koneserzy herbaty rezygnują z tej pakowanej w gotowe do użycia torebki i preferują mieszanki ze specjalistycznych sklepów i herbaciarni. Tam mogą wybrać dokładnie taką, jaka odpowiada ich gustom – zieloną, czarną, z dodatkiem egzotycznych owoców, z karmelową nutą, z różą, z cynamonem czy wanilią. Jednak przy popijaniu sypanej herbaty zawsze pojawia się jeden problem – fusy, które pływają w kubku czy filiżance. Rozwiązaniem może być specjalny zaparzacz, jednak po jego użyciu musimy uporać się z kłopotliwym myciem. Dlatego przy parzeniu sypanej herbaty warto skorzystać z jednorazowych, wygodnych filtrów.

Filtry do herbaty Jana Niezbędnego ułatwią przygotowanie aromatycznego naparu bez niepotrzebnych fusów. Filtry są wygodne i proste w użyciu, a zaparzenie herbaty – szybkie i łatwe. Filtry dostępne są w dwóch wariantach: do filiżanki lub kubka i do dzbanka. Przygotowanie herbaty dla jednej osoby jest bardzo proste: wystarczy przekłuć filtr specjalnym patyczkiem, który zapobiega przesuwaniu się filtra na boki filiżanki czy kubka, a następnie nasypać do niego odpowiednią ilość herbaty. Tak przygotowany filtr umieszczamy w filiżance i zalewamy gorącą wodą. Po zaparzeniu herbaty wyrzucamy zużyty filtr, a patyczek zachowujemy do następnego użycia. Aby przygotować napar w dzbanku, dla większej liczby osób, wsypujemy pożądaną ilość herbaty do filtra, umieszczamy go w dzbanku tak, aby górna część wystawała na zewnątrz i przykrywamy dzbanek pokrywką, aby filtr nie wpadł do środka.

Dzięki filtrom do herbaty Jana Niezbędnego możemy cieszyć się pełnią smaku idealnie przygotowanej herbaty, która parzy się tyle czasu, ile sobie życzymy Nie mamy także problemu z fusami, które przeszkadzają w delektowaniu się ulubionym napojem.

Dostępne produkty:

Filtry do herbaty do kubka i filiżanki

Ilość sztuk w opakowaniu – 80 szt.

Cena: ok. 11 zł

Filtry do herbaty do dzbanka

Ilość sztuk w opakowaniu – 40 szt.

Cena: ok. 7 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF