Kawiarnie coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven wprowadziły nowe jesienne smaki kaw: Caramel Nut Latte i Vanilla Choco Latte. Aktualna odsłona oferty dostępna jest już od 4 października we wszystkich kawiarniach w całej Polsce. Tym razem kawy nie tylko uwodzą smakiem, ale przede wszystkim unikalnym wyglądem.

 

Polska złota jesień jest niepowtarzalna. Babie lato tańczy w promieniach słońca, kolorowe liście przysłaniają chodniki. Jednak czasem Carmel Nut Latte i Vanilla Choco Latteaura bywa marudna, a plucha i chłód skutecznie zniechęcają do spacerów. Wówczas gwarancją poprawy humoru jest rozgrzewająca kawa. Jej niepowtarzalny aromat zaprasza już od progu kawiarni. coffeheaven i COSTA by coffeeheaven odpowiedziały na oczekiwania Klientów i w ślad za wprowadzeniem nowych, smukłych szklanek, w których serwowana jest caffè latte, przedstawiają dwie nowe gwiazdy, karmelowo-orzechową i waniliowo-czekoladową. Dzięki nim widać, dlaczego taka forma prezentacji napojów jest idealna. Obie kawy wyróżniają się pięknymi zdobieniami szklanek, dzięki którym kawa nabiera wyjątkowego charakteru.

 

Caramel Nut Latte zachwyca połączeniem aksamitnie spienionego mleka ze słodyczą karmelu i aromatem syropu orzechowego. Nietuzinkowy smak kawy podkreśla wyborna posypka z prażonych migdałów. Połączenie kawy, mleka, karmelu i orzechów doda energii i odpędzi wszystkie smutki.

Vanilla Choco Latte pobudza zmysły i rozgrzewa nawet w najbardziej pochmurny dzień. Ciepłe mleko z delikatną pianką, świeżo parzone espresso, syrop waniliowy i sos czekoladowy to festiwal rozkoszy.

 

Obie nowości można wzmocnić dodatkowym espresso, wzbogacić bitą śmietaną, a zwykłe mleko zastąpić odtłuszczonym lub sojowym. Klienci mają również możliwość wybrania delikatnej kawy bezkofeinowej. Cena kawy w zależności od rozmiaru to 13.90, 14.90 i 15.90.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF