Coraz cieplejsze promienie słońca i zapach wiosny sprawiają, że mamy lepszy nastrój i więcej pozytywnej energii. Nawet domowe obowiązki stają się jakby przyjemniejsze. Tego roku Jan Niezbędny zadbał o to, aby każda Pani domu miała jeszcze jednego niezastąpionego pomocnika – wytrzymałą i stabilną suszarkę na pranie. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż świeżo uprane ubrania pachnące wiosną!

Jan Niezbędny_materiały wizerunkowe_1Kiedy tylko pojawią się pierwsze wiosenne promienie słońca, chętnie suszymy ubrania na zewnątrz. Niestety, często kończy się to widokiem odlatującej na wietrze suszarki wypełnionej, jak na złość, jasnymi ubraniami. Aby uniknąć lądowania prania na trawie, skorzystaj z pomocy Jana Niezbędnego i wybierz jedną z trzech modeli wytrzymałych i stabilnych suszarek na pranie.

Jan Niezbędny – suszarka rozsuwana 20 m – wytrzymała i stabilna

Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bardzo wytrzymała i stabilna. Grube pręty minimalizują gniecenie się suszonych ubrań, a opuszczany wspornik umożliwia suszenie nawet dużych sztuk odzieży. Suszarka rozsuwa się z dwóch stron, dzięki czemu w wersji maksimum zmieści aż 20 metrów prania. Posiada wyprofilowane krawędziedo zawieszania np. skarpetek lub koszul na wieszakach. Wygodne antypoślizgowe kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem.

Cena ok. 150zł

Jan Niezbędny – suszarka maxi 20 m – pojemność i wygoda

Suszarka została zaprojektowana w taki sposób, aby jej konstrukcja pomieściła nawet 20 m prania. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom jest niezwykle użyteczna. Na dłuższych krawędziach znajdują się nakładki, na których można zawiesić aż 56 skarpetek bez użycia klamerek. Suszarka posiada też specjalnie wyprofilowane pręty do wygodnego zawieszenia np. koszul na wieszakach. Rozłożone skrzydła boczne pozwalają powiesić na niej nawet spodnie o długości 110 cm.

Cena ok. 130zł

Jan Niezbędny – suszarka standard 18 m – prostota i użyteczność

Tradycyjna suszarka dla osób ceniących proste i wygodne rozwiązania. Łatwa w użytkowaniu, składaniu i przechowywaniu. Posiada dodatkowe nakładki umożliwiające powieszenie drobnych rzeczy bez użycia klamerek. Wygodne kółka ułatwiają przesuwanie suszarki z praniem.Z kolei specjalny klips uniemożliwia otwarcie się złożonej suszarki podczas jej przenoszenia.

Cena ok. 70 zł

Dowiedz się więcej i sprawdź nasze nowości na: https://www.youtube.com/watch?v=3yV0qMj1O14

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF