JAMAR zaprasza nas do świata smacznych owoców i warzyw, oferując nam wysokiej jakości produkty spożywcze. Znany polski producent od 18 lat dostarcza na nasze stoły smaczne wyroby, m.in.: przetwory owocowe, warzywa w puszkach i słoikach, koncentraty i przeciery, przyprawy, octy, ketchupy, sosy, soki i napoje. Dzięki nowoczesnym technologiom i doskonałej jakości surowcom pochodzącym tylko od polskich rolników, wszystkie oferowane przez JAMARprodukty są zdrowe z natury!

POMIDOROWY SMAK LATA

passata_jamar1,5 kilograma pomidorów zamkniętych w butelce…

Passata to włoski przecier pomidorowy z kawałkami pomidorów, który powstaje z dojrzałych, wyselekcjonowanych odmian pomidorów. Ma gęstą konsystencję, wyrazisty smak, zaś o jego 100% naturalności świadczą drobinki pestek z przetartych pomidorów.

Nowa propozycja firmy JAMAR  to PASSATA

o niepowtarzalnym smaku i zapachu dojrzałego,

skąpanego w słońcu  pomidora.

PASSATA JAMAR to wyśmienita baza do zup, gołąbków, sosów spaghetti i lassagne. To idealna propozycja dodatku do smacznego i zdrowego obiadu. Bez konserwantów, bez dodatku cukru oraz sztucznych barwników!

Opakowanie szklane zapewnia świeżość oraz łatwe dozowanie i przechowywanie.Passata  bez konserwantów i sztucznych barwników.

PASSATA JAMAR to aż 1,5 kg pomidorów zamkniętych w butelce!

Cena:ok. 4 zł/ 700g

Prawdziwie pomidorowy pochodzące ze sprawdzonych upraw, przyrządzone według tradycyjnych receptur, sprawiają iż PASSATY JAMAR są tak niepowtarzalne. Zachwycą zarówno dorosłych jak i dzieci.

Produkty firmy JAMAR dostępne są w sklepach na terenie całego kraju.

Jeśli cenisz zdrową kuchnię, polub nas naFACEBOOK.COM/JAMAR ZDROWO W KUCHNI

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF