cwikla z chrzanemĆWIKŁY Z CHRZANEM JAMAR nie może zabraknąć na tradycjnym wielkanocnym stole!                   

to idealne połączenie łagodnych, słodkich  buraków z intensywnym, ostrym smakiem tartego korzenia chrzanu. Warzywa te doskonale łączą aromatyczne przyprawy, dzięki czemu sałatka ta będzie niezastąpiona na naszych stołach.Skład: burak ćwikłowy tarty 65%, chrzan 25%, ocet spirytusowy, cukier, woda, sól, kwasek cytrynowy.

kukurydza_konserwowaKUKURYDZA KONSERWOWA  JAMAR idealna do tradycyjnej sałatki jarzynowej. To naturalnie słodkie, soczyste ziarna, które uzyskiwane są z wysokiej jakości surowców, uprawianych jako specjalne odmiany polskiej, słodkiej kukurydzy.  Dzięki tym zaletom KUKURYDZA JAMAR posiada słoneczną barwę i klarowną zalewę, a szybki proces produkcyjny sprawia, że zachowuje ona cenne składniki mineralne i swój naturalny smak!

KONCENTRAT POMIDOROWY 30% JAMAR jest produkowany z wyselekcjonowanych odmian pomidorów pochodzących z własnych zbiorów plantacyjnych. Jest całkowicie naturalny, ma 30% stężenie, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Stanowi naturalną bazę do zup i sosów. Dostępny w różnych wygodnych opakowaniach, w małej puszce 70 g i w słoiczkach po 80 g i 180 g.

Produkty firmy JAMAR dostępne są w sklepach tradycyjnych i marketach.koncentrat_180g_GRATIS 60g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF