12 października we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce, już po raz piąty, ruszyła akcja częstowania darmową kawą o poranku. Wszyscy goście, którzy w okresie trwania promocji odwiedzą McDonald’s w godzinach porannych od poniedziałku do piątku do 10:30, a w weekendy do 11:00, dostaną kubek pysznej, aromatycznej kawy. Do wyboru jest mała kawa biała, mała czarna lub małe cappuccino. Tyle dobrego z samego rana, zupełnie za darmo!

McD_KawaZaDarmoWystartowała piąta edycja akcji McDonald’s, w ramach której sieć częstuje poranną kawą całkiem za darmo. Przez 2 tygodnie w lokalach sieci serwowana jest świeżo mielona, aromatyczna kawa w 3 wariantach smakowych do wyboru – delikatna kawa z mlekiem, pobudzająca czarna i subtelne cappuccino. Wszystkie podawane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można się nimi rozkoszować zarówno w restauracji, jak i zabrać ze sobą w drodze do pracy, na uczelnię, czy po prostu wypić w towarzystwie przyjaciół. Darmowa kawa oferowana jest wszystkim gościom, którzy odwiedzą restaurację w godzinach trwania promocji, bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.

Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach McDonald’s w Polsce* od 12 do 25 października 2015 roku w godzinach porannych, w tygodniu do godziny 10:30, a w soboty i niedziele do 11:00.

**z wyłączeniem restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF