Niebawem rozpocznie się długo wyczekiwany przez wszystkich okres majówek, wyjazdów na działki oraz spotkań ze znajomymi w przydomowych ogrodach. Wiosenno-letnia pogoda z pewnością temu sprzyja. Z badań przygotowanych dla marki Morning Fresh przez TNS Polska wynika, że w ciągu tygodnia zaledwie 5% naszego czasu poświęcamy na kontakt ze znajomymi i rozrywki. Powinniśmy zatem zadbać, aby spędzić ten czas jak najlepiej.

MorningFresh_400ml_neutral_5,99Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się z zimowego snu. Niejednokrotnie także nasze życie towarzyskie i rodzinne, które z domowego zacisza przenosi się na łono natury. Dzięki sprzyjającej aurze chętniej decydujemy się na weekendowe wypady do lasu, czy nad rzekę oraz doprowadzamy do stanu używalności nasze balkony, domki letniskowe, działki i przydomowe ogrody. To tam wiosną i latem zapraszamy dawno niewidzianych gości, spędzając wspólnie czas na świeżym powietrzu.

Weekendowe spotkania ze znajomymi, pomimo że relaksujące, przysparzają nam również sporo dodatkowej pracy. Wspólne biesiadowanie w ogrodzie czy na działce sprawia, że po wizycie rodziny i przyjaciół zostaje nam stos brudnych naczyń.  O ile podczas pikników w plenerze używamy zazwyczaj jednorazowych talerzy czy sztućców, to już w bardziej „cywilizowanych” warunkach wolimy polegać na tradycyjnej zastawie, z której je się o wiele przyjemniej.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska dla Morning Fresh, aż w 76% polskich domów naczynia zmywane są wyłącznie ręcznie (zmywarkę posiada 24% Polaków). Po relaksie na łonie natury, na organizatorów spotkania spada więc czasochłonny obowiązek uporania się z brudnymi naczyniami. Począwszy od przypalonego grilla, po talerze i sztućce, na których pozostaje tłuszcz po spożywanych daniach.

W związku z tym nietrudno zgadnąć, dlaczego to właśnie jakość płynu do zmywania jest najważniejsza dla badanych Polaków. Aż 62% Polaków zwraca uwagę na to, aby produkt usuwał skutecznie tłuszcz i inne zabrudzenia. Dla porównania, cena jest istotna tylko dla 45% badanych. Takie podejście respondentów można wytłumaczyć potrzebą optymalizowania czasu poświęcanego na prace domowe. Poza tym, dzięki wysokiej jakości płynom do mycia naczyń, Polacy mogą być pewni, że naczynia są naprawdę czyste, a przypalenia i tłuszcz usuwane są bez trudu.

Z przeprowadzanych przez markę Morning Fresh badań wynika, że Polacy poszukują na rynku takich płynów do mycia naczyń, które wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Dlatego też naszym priorytetem jest, aby oferować produkty wydajne i skuteczne. Morning Fresh posiada skoncentrowaną formulację wyróżniającą się bardzo wysoką zawartością składników aktywnych, co gwarantuje wyjątkową skuteczność w usuwaniu tłuszczu. Aktywnie działająca piana sprawia, że z zabrudzeniami jesteśmy w stanie uporać się o wiele szybciej, niż używając innych produktów o znacznie niższej zawartości składników myjących – mówi Dr Tomasz Lenarczuk, R&D Manager PZ Cussons Polska S.A.

Skutecznie walczące z tłuszczem produkty Morning Fresh to gama silnie skoncentrowanych płynów do mycia naczyń. Niewielka ilość produktu wystarczy do pozbycia się zabrudzeń powstałych podczas np. grillowania.

W portfolio znajdują się produkty o zapachu: klasycznym, cytrynowym, jabłkowym oraz wariant z ekstraktem z aloesu, a także bardzo delikatne dla dłoni oraz paznokci balsamy. Nowością na rynku polskim jest opakowanie uzupełniające ECONOMY. W tej chwili to jedyny refill skoncentrowanego płynu do zmywania dostępny w sprzedaży w polskich sklepach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF