Nastały upragnione i długo wyczekiwane letnie dni. Aby móc w pełni cieszyć się wakacyjnym wypoczynkiem ważne jest przestrzeganie odpowiedniej diety oraz, co najważniejsze, regularne picie dużej ilości wody, którą tracimy wtedy w błyskawicznym tempie. O tym jak butelka wody źródlanej „Mama i ja” pozwoli każdemu bez ograniczeń odkrywać uroki lata, zachowując nasz organizm w znakomitej kondycji, opowiada dietetyk Iwona Gryszkin.

woda_1_5_l_mama_i_ja_2Słoneczne pułapki

Do najczęstszych bolączek związanych z wakacyjną pogodą należy bez wątpienia odwodnienie, którego objawy są zazwyczaj mylone z innymi dolegliwościami. Tymczasem uporczywy ból głowy, nudności, osłabienie oraz nieznaczna utrata masy ciała często nie sygnalizują zmęczenia, a właśnie zbyt niski poziom płynów w organizmie. Latem jesteśmy w dużym stopniu narażeni na utratę wody nie tylko ze względu na samą podwyższoną temperaturę. Wtedy również każda aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na przebieg gospodarki wodno-elektrolitowej – mówi dietetyk Iwona Gryszkin z Kliniki Diety Gryszkin. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby regularnie spożywać duże ilości płynów, najlepiej w postaci czystej wody źródlanej, która doda nam sił witalnych nie obciążając jednocześnie metabolizmu, w przeciwieństwie do słodzonych napoi. Niedostateczna ilość wypijanej latem wody może nadwyrężyć nasze zdrowie. Poważne braki w nawodnieniu organizmu mogą na długi czas pozbawić nas energii, niekorzystnie wpłynąć na wygląd skóry oraz przyczynić się do trwałych niedyspozycji, takich jak nadciśnienie, osłabienie układu nerwowego, a nawet niewydolność nerek – mówi ekspert Iwona Gryszkin. – Dodatkowo należy pamiętać, że do odwodnienia może dojść w zaskakująco krótkim czasie. Zaledwie kilkanaście godzin w warunkach podwyższonej temperatury wystarczy, aby zaburzona została wewnętrzna równowaga organizmu. Na szczęście krystalicznie czysta woda źródlana „Mama i ja”, jest dostępna zarówno w butelkach o pojemności 1,5 l, jak i 0,5 l, przez co nawet przebywając długo poza domem możemy do woli korzystać z jej życiodajnej siły.

Źródło czystej radości

Odznaczająca się niskim stopniem mineralizacji woda źródlana „Mama i ja” w łagodny sposób dostarczy niezbędnych dla życia płynów w gorące dni, nawet w przypadku osób o bardzo wrażliwym układzie pokarmowym. Ta wydobywana ze znajdujących się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, na głębokości 170 metrów źródeł woda to nie tylko zdrowe i ekologiczne, ale również w pełni naturalne uzupełnienie wakacyjnej diety. Ponadto jest ona wprost idealnym napojem dla dzieci, również tych najmłodszych, które szczególnie są narażone na przykre konsekwencje związane z odwodnieniem.

Wybierając wodę „Mama i ja” zyskamy pewność, że zaspokoi ona pragnienie całej rodziny, stając się gwarancją wewnętrznej harmonii oraz bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Woda źródlana Mama i ja

Cena:

1,5 L – cena: 2zł

0,5 L- cena: 1,50zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF