Wszyscy lubimy porządek, jednak będąc zapracowanymi nie jesteśmy w stanie poświęcać zbyt wielu wolnych chwil na sprzątanie. Dlatego wciąż sprawdzamy rozwiązania, które zaoszczędzą nasz czas, a przy tym będą bardzo skuteczne. Sposób na plamę z czerwonego wina? Wystarczy kilka kropel mleka. Brudny piekarnik? Ocet winny z sodą. A metoda na czyste podłogi bez wysiłku? Tutaj z pomocą przychodzi najnowocześniejsza technologia.

vr20h9050uw_sw_007_left_30_top_blackWracasz do domu po tygodniowym urlopie: trzeba jeszcze wypakować walizkę, zrobić zakupy i posprzątać mieszkanie. Nastawienie prania zajmuje tylko chwilkę, zakupy można zamówić przez Internet, a sklep dostarczy je pod drzwi. Gdyby tylko jeszcze podłoga mogła zostać automatycznie posprzątana… Z innowacyjnym rozwiązaniem przychodzi Samsung, którego inteligentny robot sprzątający POWERbot VR20H9050UW  może wyręczyć domowników w sprzątaniu mieszkania, a tym samym dać im więcej wolnego czasu.

Robot bez problemu porusza się po różnych powierzchniach, inteligentnie omija blokady, dokładnie czyszcząc każdy kąt i zakamarek. Jak jest to możliwe? To wszystko za sprawą udoskonalonych i wydajnych czujników oraz cyfrowej kamery, które tworzą mapę całej powierzchni mieszkania. Dzięki nim robot oblicza najwydajniejszą trasę sprzątania. Rozwiązanie to uwalnia też konsumentów od zmartwienia, że kiedy wrócą do domu, okaże się, że ich odkurzacz utknął w jakimś kącie z rozładowaną baterią, a dom nadal nie jest posprzątany.

Skuteczność sprzątania zapewnia szeroka szczotka i technologia Digital Inverter. Zamontowana szczotka ma około 107 mm więcej niż jej poprzednie wersje robotów, dzięki czemu szybciej posprząta wyznaczoną przestrzeń. Technologia Digital Inverter zapewnia natomiast 60-krotnie większą siłę ssącą. Zbierane zanieczyszczenia są oddzielane i kierowane do zewnętrznej komory, co powoduje, że filtr dłużej pozostaje czysty, a robot pracuje z maksymalną siłą.

Dzięki nowoczesnemu robotowi sprzątającemu Powerbot duża część domowych porządków może odbyć się bez większego wysiłku, a zaoszczędzony czas można poświęcić na znacznie przyjemniejsze czynności.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF