Gotowanie na parze czy smażenie bez tłuszczu daje wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych, jest też po prostu smaczne. Nie wymaga też dodatkowych akcesoriów zajmujących miejsce w kuchni – dzięki wielozadaniowemu sprzętowi AGD, takiemu jak kuchenka mikrofalowa czy piekarnik można już gotować pyszne posiłki bez dodatkowego tłuszczu, zachowujące wszystkie swoje składniki odżywcze. Jeżeli planujemy teraz zakup nowych urządzeń kuchennych z funkcją zdrowego gotowania, warto zwrócić uwagę na promocję Samsung – Kuchnia Doskonała.

samsung_chef_collection_lifestyle_48Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania żywności. Produkty nie mają kontaktu z dodatkowym tłuszczem, nie dochodzi też do strat witamin i składników mineralnych. Taki sposób przyrządzania jedzenia wymaga jednak dodatkowego sprzętu. Jeżeli zależy nam na kuchennej wielozadaniowości i ograniczeniu przechowywanych akcesoriów, warto zwrócić uwagę na nowoczesny sprzęt AGD – teraz, piekarniki a nawet kuchenki mikrofalowe posiadają funkcję gotowania na parze czy grillowania bez tłuszczu. Z najciekawszych funkcji, z pomocą których przygotujemy dania zdrowiej a także jeszcze szybciej warto wymienić:

 • Opiekanie na chrupko w kuchence mikrofalowej.  Dzięki specjalnemu talerzowi w mikrofalówce można delikatnie opiekać dania – potrawy są soczyste, zaś z wierzchu oraz od spodu tworzy się chrupiąca skórka. Nie trzeba też dodawać tłuszczu do smażenia. Funkcja dostępna jest m. in. w modelu FG87SUB.
 • Gotowanie na parze w kuchence mikrofalowej. Do funkcji gotowania na parze kuchenka wyposażona jest w specjalne naczynie wykonane z żaroodpornego szkła. Wysokiej jakości materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur i może być używany nawet w 400 stopni Celsjusza. Konstrukcja naczynia jest jasna i przejrzysta, dzięki czemu gotowy już posiłek bezpośrednio z mikrofali może trafić na stół, bez konieczności przekładania go do innego naczynia. Funkcja dostępna jest m. in. w modelu MG28J5255UW.
 • Gotowanie na parze w piekarniku. Z przodu piekarnika (np. w modelu BQ1VD6T131) znajduje się komora z wodą, dzięki której można wlać wodę do generowania pary w środku urządzenia. Dania przygotowane na parze są wyjątkowo soczyste, bez dodatkowej soli czy tłuszczu. Dodatkowo Funkcja Steam Add (nawilżanie potraw podczas pieczenia) sprawia, że ulubione pieczone potrawy mają złotobrązową, chrupiącą skórę, podczas gdy w środku są nieprzesuszone.
 • Dual Cook, czyli trzy piekarniki w jednym. Jest to opracowana przez Samsung technologia, która oferuje całkowitą dowolność w wykorzystywaniu urządzenia – można używać górnej lub dolnej komory, wykorzystać całą powierzchnię, wyjmując specjalny separator, lub piec w obu komorach w tym samym czasie. Dzięki temu można przygotowywać na przykład aromatyczne mięso i… bezę jednocześnie przy użyciu różnych trybów, temperatur i czasów pieczenia. Technologia ta jest dostępna na przykład w urządzeniu NV70H5787CB.
 • Flex Zone: W oparciu o doświadczenie najlepszych kucharzy świata, Samsung opracował innowacyjną płytę indukcyjną (np. NZ84J9770EK). Urządzenie posiada strefę Flex Zone, czyli duże, prostokątne, otwarte pole na płycie, zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań. Mieści garnki i patelnie o różnych kształtach i wymiarach, świetnie sprawdza się również w przypadku dużych naczyń do gotowania. W ten sposób gotowanie dla dużej rodziny jest znacznie prostsze.


Promocja Kuchnia Doskonała

Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt AGD na nowy, Samsung przygotował specjalną promocję – Kuchnia Doskonała. Od 1 kwietnia do 15 maja br. przy zakupie sprzętu Samsung do zabudowy, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy na konto bankowe:

 • Kupując 2 produkty o minimalnej wartości 2 300 zł – 300 zł zwrotu
 • Kupując 3 produkty o minimalnej wartości 4 000 zł – 500 zł zwrotu
 • Kupując 4 produkty o minimalnej wartości 6 000 zł – 750 zł zwrotu

Kampania promocyjna Samsung Kuchnia Doskonała trwa od 1 kwietnia do 15 maja br. Pula zestawów promocyjnych jest ograniczona. Dodatkowe informacje na temat liczby zestawów, modeli objętych promocją, a także regulamin promocji znajdują się na stronie www.kuchnia.samsung.pl.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF