Brudny piekarnik, kuchenka czy blacha to koszmar każdej Pani domu. Przypalony tłuszcz, resztki jedzenia – to wszystko wynik codziennych eksperymentów kulinarnych. Jak pozbyć się śladów po smażeniu, pieczeniu, grillowaniu i gotowaniu? A co zrobić z ogrodowym grillem po całym sezonie spotkań i przyjęć?

Marka Spontex przedstawia akcesoria czyszczące, które pozwolą skutecznie pozbyć się tego problemu.

12 w 1

Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się spalenizny z dna piekarnika, a także oczyścić blachy czy ruszt, możesz skorzystać ze zmywaków Spontex Magic Hallo 6 (6 sztuk w opakowaniu) lub Spontex Hallo 12 (12 sztuk w opakowaniu). Te płaskie, stalowe druciaki są nasączone płynem myjącym i czyszczą bez zadrapań przedmioty wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium oraz szkła. A więc idealnie sprawdzą się przy usuwaniu brudu z wnętrza piekarnika, płyty kuchenki, garnków, patelni a nawet naczyń żaroodpornych. Wyjątkowe właściwości sprawią, że poradzą sobie nawet z zabrudzonym domowym kominkiem i rusztem paleniska. Sięgając po druciaki Spontex Hallo nie potrzebujemy kupować osobno zmywaka i detergentu, jeden przedmiot spełni dwie funkcje: namoczy powierzchnie skutecznym środkiem oraz oczyści ją z zabrudzeń.

Miedziany połysk

Kolejnym produktem w ofercie Spontex, który poradzi sobie z trwałym plamami z tłuszczu i spalenizną jest Copper Max. Ten plaski zmywak z dodatkiem miedzi czyści skutecznie powierzchnie, nie rysując ich. Jest bardzo wydajny i trwały a dodatkowo nie rdzewieje, dzięki czemu możemy go używać przez wiele miesięcy. Podręczny czyścik służy do mycia na mokro.
Czysty grill to duma każdego gospodarza

Podpowiedzieliśmy jak poradzić sobie z zabrudzenia z tłuszczu i spalenizny w domowej kuchni. Teraz zajmijmy się grillem. Mimo, że sezon ogrodowych przyjęć dobiega końca, to zadbajmy o sprzęt, aby był gotowy już teraz na przyszłoroczną wiosnę. A późne lato to idealny czas na porządki wokół domu; dbamy o rośliny, zabezpieczamy meble tarasowe na zimę, więc nie zapomnijmy i o grillu. Jeżeli zostawimy go nie umyty po całym sezonie, tym trudniej będzie nam go doczyścić później. A marka Spontex ma na to sposób: 7 Grillmax, czyli płaskie zmywaki do silnych zabrudzeń. To produkt wyjątkowo trwały dlatego doskonale sprawdzi się sprawdzi się w czyszczeniu rusztu grilla ze spalenizny, pyłu i spalonego węgla czy brykietu. Panowie, zakładamy rękawice i do pracy!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF