Regionalny Browar Jagiełło wypuszcza na rynek kolejną nowość. Tym razem jest to  piwo Jagiełło Chmielak, które przypadnie do gustu miłośnikom goryczkowego smaku.  Oficjalna premiera piwa odbędzie się na Chmielakach Krasnostawskich. Specjalnie na tę okazję browar przygotował też limitowaną wersję tego trunku. Jest to Jagiełło Chmielak niepasteryzowany.

BJ Chmielak 500 2015Jagiełło Chmielak to piwo jasne, o podwyższonej zawartości chmielu,  które zawiera 11 % ekstraktu oraz 4,6 % alkoholu. Do warzenia użyto jedynie lubelskich chmieli: goryczkowego Marynka oraz aromatycznego Sybilla. Dzięki temu piwo wyróżnia się intensywnym smakiem.

Chcemy sprostać wymaganiom naszych konsumentów, dlatego staramy się, aby nasza oferta była bardzo różnorodna. Jagiełło Chmielak na pewno przypadnie do gustu miłośnikom goryczkowych piw. Jestem przekonany, że szybko znajdzie swoich zwolenników – mówi Lucjan Jagiełło, założyciel Browaru Jagiełło.

Etykieta Chmielaka jest wyraziście zielona i widać na niej tradycyjny zbiór chmielu. Piwo dostępne jest w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,5 l. Listę sklepów, w których można kupić piwa produkowane w Browarze Jagiełło, znaleźć można na stronie internetowej: www.browar-jagiello.pl.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF