Pobudza, relaksuje, sprawia przyjemność, poprawia samopoczucie. Niezależnie od powodu, dla którego sięgamy po ten napój, kawa stała się nieodłącznym elementem każdego dnia. Jak sprawić, by moment relaksu z kawą nabrał wyjątkowego charakteru? Z Jacobs CREMA GOLD to proste. To nowość od Jacobs Cronat Gold, w postaci delikatnego pudru, która łączy harmonijny smak kawy i subtelność kawowej pianki, gwarantując niezapomniane chwile przyjemności i relaksu z kawą.

Jakobs_Crema_Cronat_Gold_DuoPack

Kobietom, które prowadzą aktywny styl życia często trudno jest wygospodarować czas tylko dla siebie, choćby na chwilę relaksu i zasłużonego odpoczynku. Kiedy jednak ją znajdują, celebrują to wydarzenie, sięgając po filiżankę kawy. Teraz ten moment może być jeszcze przyjemniejszy, bo delikatny smak oraz naturalna kawowa pianka Jacobs CREMA GOLD idealnie łączą się z chwilami relaksu.

 

„Nowa Jacobs CREMA GOLD wyróżnia się niepowtarzalnym, harmonijnym smakiem znanym konsumentkom Jacobs Cronat Gold, ale jest jednocześnie jeszcze bardziej delikatna za sprawą subtelnej, kawowej pianki.” – wyjaśniła Joanna Starczewska, Junior Brand Manager Covenient Coffee/Młodszy Kierownik ds. Zarządzania marką, kawa rozpuszczalna, Mondelez Polska.

 

Od września można spróbować nowej kawy Jacobs CREMA GOLD, dostępnej w dwóch wielkościach opakowań – 100g i 200g, w sugerowanej cenie detalicznej równej cenie Jacobs Cronat Gold, odpowiednio ok. 17 zł i 27 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF