W grudniu na polskim rynku pojawia się Sinatra Select, specjalna edycja Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. Whiskey, która z pewnością zapisze się w historii jako jedno z najlepszych dzieł Jack Daniel’s, to hołd złożony  legendarnej, trwającej ponad pół wieku, przyjaźni Franka Sinatry i Jack’a Daniels’a.

low_sinatrabottleandgiftboxopen007Sinatra Select zawiera 45% alkoholu i pochodzi ze specjalnych beczek – które ze względu na ich przeznaczenie nazywamy „beczkami Sinatry”- które osobiście wybiera Master Distiller, Jeff Arnett. Sinatra Select odznacza się wyrazistym, dębowym smakiem, głębokim, ciemnobursztynowym kolorem oraz subtelną waniliową nutą.  Swój bogaty, wyrazisty charakter oraz  intensywną barwę zyskuje dzięki leżakowaniu w beczkach, posiadających wewnątrz dodatkowe żłobienia, zwiększające powierzchnię interakcji whsikey z dębiną. To sprawia, że whiskey poddawana jest silniejszemu działaniu palonego drewna, które wzbogaca jej kolor i aromat.

Frank Sinatra Jr skomentował Sinatra Select słowami: Ojcu z pewnością by to pochlebiało. Ta wyborna Tennessee Whiskey, „Old nr 7”, jak ją nazywał, była zawsze ważną częścią jego życia. Bardzo lubił zarówno raczyć się nią z przyjaciółmi, jak i częstować nią nowych znajomych. Cieszę się, że mogę nadal być częścią rodziny Jack Daniel’s i uważam, że premiera Sinatra Select będzie doskonałym sposobem uczczenia zbliżającej się rocznicy jego urodzin.

Niezależny charakter oraz elegancką powierzchowność, cechy wspólne Franka Sinatry oraz Jack Daniel’s, podkreśla oryginalne opakowanie. Na klasycznej, czarnej butelce Sinatra Select poza pomarańczowymi akcentami, ulubionym kolorze Franka Sinatry, znajduje się charakterystyczny kapelusz artysty oraz logo Jack Daniel’s Country Club. Dołączona jest również broszura opowiadająca historię znajomości Franka Sinatry z marką Jack Daniel’s.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF