Kiedy Jasper Newton Daniel, przez przyjaciół zwany Jack, zaczął produkować swoją whiskey,  kierował się jedną zasadą – wytwarzając whiskey codziennie, wytwarzamy ją najlepiej, jak potrafimy. Tych osiem słów, mimo upływu lat, ma jasne znaczenie. W swojej codziennej pracy stosują się do nich również wszyscy następcy pierwszego Master Distillera z Lynchburga. 

Jack Daniel's Tennessee HoneyTa sama zasada przyświecała twórcom Jack Daniel’s Tennessee Honey, którzy stworzyli dla nas doskonały smak, którym możemy delektować się z naszymi przyjaciółmi.

Jack Daniel’s Tennessee Honey to wyjątkowe połączenie oryginalnej whiskey Jack Daniel’s i odrobiny miodu. Ma charakterystyczny łagodny smak i typową dla Jack’a gładkość. Miodowy Jack został stworzony, aby zaspokoić potrzeby konsumentów, którzy poszukują nowego sposobu delektowania się whiskey. Idealnie sprawdza się  w zmrożonych shotach, na lodzie, czy z tonikiem. Trzy sposoby podania, dzięki którym wieczór w domu, czy spotkanie z przyjaciółmi nigdy nie będą banalne.

Na początek zmrożony shot. Wystarczy odpowiednio wcześnie włożyć do lodówki butelkę whiskey, a później rozlać ją do kieliszków. Kiedy zaś wieczorem będziesz mieć ochotę na chwilę relaksu w domu, weź szklankę w dłoń, wrzuć do niej kostki lodu i dodaj Jack Daniel’s Tennessee Honey. Możesz też do schłodzonej whiskey dodać tonik, który  podkreśli dębowo – korzenny smak alkoholu
i stworzyć drinka, dla siebie i przyjaciół.  Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie – Ty wybierasz jak pijesz  Jack Daniel’s Tennessee Honey.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl

Odwiedź nas na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF