Wydaje się, że wszędzie tam, gdzie rozbrzmiewa dobra muzyka, musi pojawić się Jack. Tę trwającą ponad 100 lat historię zapoczątkował sam twórca amerykańskiej whiskey. Gentleman z Lynchburga wiedział, że muzyka łączy ludzi. Dlatego też zadbał o to, aby mieć swym domu salę balową, a w niej fortepian i inne instrumenty.

Gdy w 1892 roku otworzył dwa bary – „Pod Białym Królikiem” i „Pod Czerwonym Psem”, powołał do życia również orkiestrę „Silver Cornet Band”. To melodie takie jak „Amazing Grace”, „Tennessee Waltz”, czy „Dixie”, obok whiskey, przyciągały do Lynchburga przyjaciół Jack’a z każdego stanu. Lokalna orkiestra grała przez ponad 20 lat, ale muzyka związana z marką Jack Daniel’s nigdy na dobre nie ucichła.

5

Z czasem Jack Daniel’s stał się ulubionym trunkiem wielu gwiazd światowej estrady, a w latach 60-tych whiskey z Tennessee towarzyszyła trasom koncertowym najpopularniejszych muzyków rockowych.

Dziś Jack Daniel’s nadal odgrywa swoją rolę w kulturze muzycznej. I choć sama muzyka uległa zmianom od czasów Jack’a, to whiskey towarzyszy jej niezmiennie, a destylarnia w Lynchburgu nie zapomina o swoich najwybitniejszych przyjaciołach.

Tej jesieni na polskim rynku, w wybranych sklepach, pojawią się wyjątkowe zestawy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey: Guitar Pack oraz Speaker Pack.

Czym byłby rock bez gitary? To ona zdefiniowała rock, a rock pokochał Jack’a Daniels’a. Guitar Packto pomysł na oryginalny prezent dla fanów ostrych dźwięków. W czarnym pudle, kształtem nawiązującym

do klasycznego futerału do gitary, zamknęliśmy butelkę Jack Daniel’s
Old No7 o pojemności 0,7l.

Głośniki muszą mieć moc! Speaker Pack ma ją w sobie. Opakowanie, które jest prawdziwym… głośnikiem, kryje butelkę amerykańskiej whiskey Jack Daniel’s Old No7 o pojemności 0,7l.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF