We wrześniu na rynek trafia Jack Daniel’s Master Distiller, limitowana edycja Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, która daje początek niezwykłej, unikalnej serii. Przez siedem kolejnych lat  w ręce konsumentów będą trafiały butelki whiskey, stanowiące dowód uznania dla każdego z siedmiu, kolejnych Master Distillerów z Lynchburga.

 

Co roku we wrześniu świętujemy urodziny Jack’a. Ponieważ jednak, data urodzin Jack’a jest jedną z wielu tajemnic towarzyszących jegoJDMC70clMOCKStraightOn życiu i nikt dokładnie nie wie, którego dnia się urodził, dlatego też urodziny przedsiębiorcy z Lynchburga obchodzimy przez cały miesiąc. Z tej okazji dla wszystkich Przyjaciół Jack’a przygotowaliśmy pamiątkową butelkę. Pierwsza z serii butelka upamiętnia pierwszego Master Distillera, tworzącego whiskey w małym miasteczku w stanie Tennessee – Jack’a Daniela. Gdyby nie jego pasja i determinacja, dzisiaj nie milibyśmy Jack Daniel’s Tennessee Whiskey.

 

Pierwsza z serii limitowanych butelek, jest hołdem złożonym twórcy Tennessee Whiskey, Jack’owi Danielowi. Każda kolejna zaś to wyraz uznania dla kolejnych Master Distillerów, którzy kontynuowali dzieło Jack’a.

 

Butelka o pojemności 700 ml dostępna będzie w sprzedaży od 14 sierpnia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF