Jasper Newton Daniel do wszystkiego co robił, dokładał wyjątkowej staranności. Całe życie udoskonalał swoją whiskey oraz wszystko, co było z nią związane. Nie godził się na to, by jego produkty były standardowe, zwyczajne. Dlatego też butelka najpopularniejszej whiskey z Lynchburga, Old No.7, posiada charakterystyczny, kwadratowy kształt. Wiemy, że Jack długo buntował się przeciwko butelkowaniu swojego produktu. Nie podobały mu się okrągłe butelki – takie jakich używali wszyscy. Dopiero, kiedy natknął się na tę o niespotykanym, kwadratowym kształcie, zdecydował się na zamknięcie w niej dzieła swojego życia. Ponieważ uważamy się za następców Jack’a, wiemy, że wszystko co robimy, także musi byd starannie przemyślane, oryginalne i wyjątkowe. Dlatego skomponowaliśmy świąteczne zestawy tak, by były w stanie zadowolid gusta miłośników Jack’a i zapewnid im duży wybór. Dopracowane w każdym szczególe, przemyślane, wyjątkowe – tylko takie produkty sygnowane są logo Jack Daniel’s.


Klasyka w najlepszym wydaniu
Na szczególną uwagę zasługuje klasyczny Jack o pojemności 0,7L wzbogacony dwiema sygnowanymi logo marki szklankami i zamknięty w kartonowym pudełku lub aluminiowym opakowaniu. Jest to doskonały prezent dla wszystkich miłośników whiskey z Lynchburga oraz dla kolekcjonerów, którzy cenią styl Jack’a. W zestawie znajduje się whiskey Jack Daniel’s w udoskonalonej butelce o bardziej wyrazistych, ostrych kształtach i przejrzystej etykiecie.

Szarmancka whiskey
Gentleman Jack to jedyna na świecie whiskey, która jest poddawana procesowi charcoal-mellowing dwukrotnie. Pierwszy raz, zanim trafi do beczki oraz ponownie, gdy jest już w pełni dojrzałą whiskey. Osoby, które gustują w tej wyjątkowo łagodnej whiskey o bogatym i satysfakcjonującym smaku, z pewnością zwracają uwagę na sposób jej serwowania.

Unikalny smak
Prawdziwym koneserom przyjemność sprawiają prezenty o unikalnym charakterze. Jack Daniel’s Single Barrel to whiskey, która pochodzi z jednej, konkretnej beczki wyslekecjonowanej przez Master Distillera. Wybierając tą whiskey, możemy mied pewnośd, że jej smak i aromat będą unikatowe. Na każdej butelce znajduje się numer beczki, z której pochodzi whiskey oraz data jej butelkowania. W świątecznym pakiecie wraz z butelką Jack Daniel’s Single Barrel znajdują się dwie delikatnie zaokrąglone szklanki z logo Single Barrel.
Rodzina w komplecie
Drewno obecne jest na każdym etapie wytwarzania whiskey Jack Daniel’s. Począwszy od procesu charcoal-mellowing, przez