Producent Crispy Natural proponuje chrupiące i smaczne kostki suszonego jabłka. Produkowane ze świeżych owoców, bez konserwantów i sztucznych barwników. Świetnie sprawdzają sie jako lekka przekąska oraz oryginalny dodatek do jogurtów, muesli i deserów.

 

Chrupiące kostki jabłka Crispy Natural wyróżniają się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Nie zawierają dodatku jablko-kostkacukrów, sztucznych barwników i konserwantów. Produkowane są bez użycia wysokich temperatur, smażenia i pieczenia, dzięki czemu zachowują wartości zbliżone do tych, które znaleźć można w świeżych jabłkach. Opakowanie o wadze 12 g zostało zrobione z jednego jabłka i stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia.

 

Dietetycy i specjaliści ds. żywienia rekomendują chrupiące plasterki warzyw i owoców Crispy Natural jako alternatywę dla ciężkich i wysokokalorycznych przekąsek, chipsów i snacków.

 

Chrupiące kostki jabłka Crispy Natural są produktem bezglutenowym, dzięki czemu mogą być spożywane także przez osoby z celiakią. Produkt został przebadany przez Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

 

Jedno opakowanie Chrupiących kostek jabłka Crispy Natural zawiera 44 kalorie. Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF