Wszystko co dobre szybko się kończy. Jesteśmy już po półmetku wakacji i coraz częściej wracamy myślami do naszej codzienności. Czekają na nas nowe wyzwania, praca i dom, o który trzeba zadbać. Przywrócenie go do porządku – szczególnie po dłuższej nieobecności – będzie wymagało intensywnych działań.

Kto z nas nie chciałby jednak zatrzymać wakacyjnych wspomnień karaibskiego słońca czy śródziemnomorskich krajobrazów? Teraz stało się to możliwe dzięki limitowanej serii Clin Window to the World.

Clin Limited Edition Blue 500ml pompkaLatem dużo czasu spędzamy poza domem. Korzystając ze sprzyjającej aury za oknem, cieszymy się urokami słońca, nadrabiamy zaległości towarzyskie, podróżujemy. Po dłuższej nieobecności, nasze mieszkanie będzie wymagało jednak solidnych porządków.
To idealna okazja, aby sięgnąć po nowe warianty Clin z limitowanej serii Window to the World: Caribbean Sunshine i Mediterranean Dreams, które swoim zapachem przeniosą nas do świata wakacyjnych wspomnień, gwarantując doskonałe efekty czyszczenia
i wspaniały blask – bez smug i polerowania.

Clin od lat jest ekspertem w dziedzinie mycia szyb i szklanych powierzchni. Konsumenci cenią jego wysoką jakość i skuteczność działania. Odpowiadając na rosnące potrzeby swoich klientów, marka wprowadziła kolejną innowację: nowy, bardziej ergonomiczny kształt butelki. Dzięki niemu aplikacja produktów Clin jest teraz łatwiejsza i wygodniejsza co znacząco wpływa na komfort ich użytkowania.

Rekomendowana cena detaliczna w opakowaniu 500ml z pompką to ok. 7,49 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF