Naczynia wykonane z delikatnego szkła wymagają subtelnego traktowania. Z obawy przed ich zniszczeniem często rezygnujemy z ich mycia w zmywarce. Innowacyjne zmywarki RealLife pozwolą zapewnić nam doskonałe rezultaty, przy jednoczesnej odpowiedniej ochronie naszych naczyń. Zadbają nawet o najdelikatniejsze szkło oraz doskonale wyczyszczą wszelkie zabrudzenia.

2Bogate wnętrze

Zmywarka Electrolux RealLife® zapewnia o 25% więcej miejsca w porównaniu z przeciętną zmywarką i bez trudu pomieści 15 kompletów. Posiada wyjmowaną szufladę na sztućce, wyposażoną w specjalny uchwyt na długie noże, który stabilizuje je, czyniąc zmywanie jeszcze bardziej bezpiecznym. Zmywarka została wyposażona w dwa elastyczne kosze. Górny kosz wysuwa się całkowicie poza obrys zmywarki, gwarantując wygodę, a funkcja QuickLift umożliwia zmianę jego wysokości, nawet przy pełnym załadunku. Z kolei dolny kosz jest w pełni składany, dzięki czemu pomieszczą się w nim nawet duże naczynia, takie jak garnki czy patelnie.

Wyjątkowa ochrona szkła

Zmywarka RealLife® została wyposażona w szereg udogodnień, które zapewniają ochronę nawet najdelikatniejszych szklanych naczyń. Gumowe stabilizatory SoftSpikes®, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach górnego kosza, utrzymują naczynia w stabilnej pozycji. Uchwyty SoftGrip, występujące zarówno w górnym, jak i dolnym koszu (w zależności od modelu zmywarki) zapewniają bezpieczeństwo kieliszkom o wysokości do 18 cm, dodatkowo je podtrzymując. Co więcej, zmywarka posiada składane uchwyty oraz podpórki do wysokich szklanek, chroniąc je przed uszkodzeniami. Została także wyposażona w specjalny program do szkła GlassCare 45°, który zapewnia delikatne i bezpieczne mycie oraz zabezpiecza przed bieleniem szkła, które następuje w wyniku szoku termicznego. Program pozwala  zmywać w temperaturze 45C, następnie w procesie płukania,  stopniowo podwyższać temperaturę  poprzez odpompowanie wody i uzupełnianie zimną, w celu uniknięcia szoku termicznego.

Infografika_Przewodnik po kieliszkach, czyli jak myć szkłoDoskonała czystość

Przestronne wnętrze oraz delikatna ochrona szkła, to nie jedyne zalety zmywarek RealLife®. Wyposażono je w Satelitarne Ramię Natryskowe, które rozprowadzając wodę pod różnymi kątami, doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia oraz czyści filtry zmywarki. 5-poziomowy system zraszania dociera do każdego zakamarka, gwarantując doskonałe rezultaty mycia. Urządzenia RealLife® są przy tym energooszczędne – posiadają klasę energetyczną A+++ oraz niezwykle ciche – poziom emitowanego przez nie dźwięku w programie normalnym wynosi 39 dB(A), czyli dokładnie tyle, ile podczas szeptu.

Więcej informacji:

 • Strona www: electrolux.pl
 • Facebook: facebook.com/electroluxpolska
 • Instagram: instagram.com/electrolux_pl
 • YouTube: youtube.com/user/electrolux
 • Twitter: twitter.com/Electrolux
 • Pinterest: pinterest.com/electrolux
Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF