Samsung Electronics prezentuje nowe modele energooszczędnych lodówek typu combi z serii RB7000, charakteryzujące się zwiększoną przestrzenią użytkową. Urządzenia sprawdzą się w każdej, nawet najmniejszej kuchni i są dedykowane osobom, które często dokonują dużych zakupów spożywczych.

rb38j7210sa_ef_002_l_perspactive_silverPojemność lodówki to jeden z najistotniejszych czynników decydujących o jej wyborze przez rodziny wielodzietne. Często kupują one wiele produktów spożywczych na zapas, dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków ich przechowywania. Mając na uwadze tą potrzebę, tacy producenci sprzętu AGD jak Samsung opracowują nowoczesne technologie, które sprawią, że nawet w najmniejszej kuchni domownicy będą mieli do dyspozycji przestronne urządzenie. W nowych lodówkach combi marki Samsung z serii RB7000 zastosowano innowacyjną technologię Space Max. Wyjątkowy i wydajny system izolacji sprawił, że ścianki lodówki stały się cieńsze. W takim urządzeniu konsument posiada niewiele mniej miejsca na przechowywanie produktów spożywczych niż w dużej lodówce typu side-by-side. W zależności od wersji, pojemność modeli z linii RB7000 wynosi od 373 l do nawet 410 l, natomiast wysokość od 193 cm do 202 cm.

Innowacyjne rozwiązania podwyższające jakość pracy

W zależności od modelu, nowe lodówki z linii RB7000 wykorzystują systemy chłodzenia All-Around Cooling lub TWIN Cooling™. System All-Around Cooling równomiernie chłodzi całe wnętrze lodówki. Zimne powietrze jest wydmuchiwane przez system nawiewów umieszczonej na każdej półce, co pozwala zachować równomierną i stałą temperaturę w każdym punkcie wnętrza. Z kolei system TWIN Cooling™ bazuje na dwóch niezależnych obiegach powietrza w chłodziarce i w zamrażalniku. Dzięki temu powietrze w zamrażalniku jest suche, a w lodówce zachowuje idealny stopień wilgotności, nawet na poziomie do 70%.

Nowe urządzenia z linii RB7000 zostały wyposażone w system No Frost. Funkcja zapewnia automatyczne rozmrażanie i dłuższą świeżość przechowywanej żywności. Produkty wyróżniają się również dwiema dodatkowymi funkcjami: Power Freeze, czyli szybkie rozmrażanie oraz Power Cool – szybkie chłodzenie.

Innowacyjny kompresor Digital Inverter zastosowany w lodówkach automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. System pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i tym samym obniżyć rachunki za prąd. Energooszczędność urządzeń gwarantują wysokie klasy energetyczne. Dodatkową zaletą lodówek jest ich cicha praca – poziom głośności wynosi 39 dB(A).

rb38j7210sa_ef_005_front_open_with_food_silverPodwyższony komfort obsługi

Lodówki z linii RB7000 posiadają wiele rozwiązań ułatwiających dostęp do żywności, przekąsek i napojów. W zależności od modelu urządzenia wyposażone są w półkę na wino, składaną półkę, tackę na lód oraz dodatkowe półki i szuflady. Urządzenia posiadają możliwość bezkolizyjnego otwierania drzwi, dzięki czemu są one niezwykle wygodne w użytkowaniu. Drzwi lodówki otwierają się pod kątem 90 stopni, nawet jeśli stoi ona bezpośrednio przy ścianie. Zapewnia to swobodny dostęp do jej wnętrza i umożliwia łatwe wyjmowanie z niej nawet największych produktów. W nowych modelach zastosowano także rozwiązanie podwyższające walory smakowe przechowywanych produktów, takie jak szufladę Fresh Zone, w której można przetrzymywać mięso i świeże ryby w obniżonej temperaturze.

Wszystkie urządzenia z linii RB7000 wyróżniają się również minimalistycznym i eleganckim wyglądem pasującym do każdej nowocześnie urządzonej kuchni. Lodówki różnią się pojemnością, wysokością, dodatkowymi funkcjami oraz klasą energetyczną.

Nowe urządzenia z linii RB7000 z technologią Space Max są już w sprzedaży. W skład linii wchodzą modele: RB38J7210SA, RB38J7230SR, RB38J7215SA, RB38J7215SR, RB38J7039SR, RB38J7515SR, RB38J7630SR, RB41J7235SR, RB41J7335SR, RB41J7839S4 i RB41J7859SR.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF