Jęczmień, żyto, pszenica i ryż – te zboża w wydaniu Lubelli zaskoczą każdego. Nowe płatki zbożowe to wyjątkowo unikalna propozycja, nowy sposób na zbożowe śniadanie. Sprawdź, który z czterech produktów okaże się Twoim ulubionym. Każdy wariant ma inne, starannie dobrane dodatki, dzięki czemu każdy odpowiada na różne potrzeby.

lub

Sięgamy po płatki zbożowe dla przyjemności, dlatego, że są lekkie czy może raczej dla ich chrupkości? A może z powodu korzyści dla sylwetki? Niezależnie od tego, czego szukamy w produktach zbożowych – Lubella przygotowała coś dla każdego. Cztery warianty nowych płatków to możliwość wyboru swojego ulubionego zboża w nowym, nieznanym dotąd wydaniu.

Pszenica to świat przyjemności – dlatego też płatki pszenne mają wyjątkowo smakowite dodatki – puff z pszenicy i czekoladę. Przyjemność z Lubellą to także dobrodziejstwo dla organizmu – otręby pszenne to świetne źródło błonnika.

Chrupanie Lubella odkryła z kolei w jęczmieniu. Płatki jęczmienne połączone z pieczonym crunchem jęczmiennym oraz prażonymi ziarnami słonecznika i dyni to obietnica wyjątkowo chrupkiego i bogatego w ziarna śniadania.

Płatki żytnie powstały z myślą o sylwetce. Lubella proponuje idealną porcję minerałów i błonnika w każdej miseczce. Żyto w najlepszym możliwym wydaniu to płatki z intrygującymi dodatkami – puffem z żyta oraz czarną porzeczką. Puff, czyli dmuchane ziarno, to idealne uzupełnienie zbożowej kombinacji – nadaje płatkom Lubelli wyjątkowy charakter.

Natomiast ryż dla Lubelli oznacza lekkość. Płatki ryżowe z crunchem ryżowym i żurawiną to delikatność oraz subtelność smaku. Warto dać się zaskoczyć i odkryć ryż w formie płatków, bo to smak, jak żaden inny!

Nowe propozycje Lubelli to oryginalne rozwiązania – w formie delikatnych płatków zamknięte zostały inne niż powszechnie spotykane w tej kategorii zboża. To gotowe do spożycia pyszne dodatki do mleka lub jogurtu, ale świetnie sprawdzą się również w formie przekąski samej w sobie. Nowości Lubelli łatwo można znaleźć na półkach sklepowych, ponieważ dodatkowo wyróżniają je charakterystyczne, kolorowe opakowania w nowoczesnym designie.

Cena sugerowana na półce: 3,99 zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: torba, 220g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton zbiorczy, 12x 220g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF