Już czwarty rok z rzędu Dunkin’ Donuts obchodzić będzie Światowy Dzień Donuta, oferując gościom swoich lokali na całym świecie bezpłatnego donuta przy zakupie dowolnego napoju. W tym roku Polska dołączyła do globalnej społeczności DD – w Warszawie otwarte zostały trzy restauracje Dunkin’ Donuts. Krajowa sieć lokali pierwszy raz weźmie udział w promocji zaplanowanej na Światowy Dzień Dzień Donuta 3 czerwca 2016 roku.

dunkinDunkin’ Donuts pozostaje liderem w branży od ponad 65 lat. W tym czasie najwyższej jakości kawa i kultowe donuty podbiły serca fanów słodkości na całym świecie. Nic więc dziwnego, że tylko w ubiegłym roku, podczas Światowego Dnia Donuta, w 11700 restauracjach zlokalizowanych w 43 krajach na całym świecie sprzedano około 2,8 mld donutow i munchkinów!

Pomysł Światowego Dnia Donuta narodził się w Stanach Zjednoczonych. Oferta darmowego donuta przy zakupie dowolnego napoju spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów DD, generując rozgłos w prasie i w mediach społecznościowych. Od czterech lat to nietypowe święto obchodzone jest nie tylko w USA, ale również w pozostałych krajach świata należących do globalnej sieci Dunkin’ Donuts.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że już czwarty raz będziemy wspólnie z naszymi gośćmi świętować Światowy Dzień Donuta i cieszyć się radością, jaką donuty dają ludziom na całym świecie.” – mówi Chris Fuqua, wiceprezes Brand Marketingu Dunkin 'Brands. – „Jesteśmy dumni z bogatego dziedzictwa Dunkin’ Donuts, które sięga ponad 65 lat wstecz. Mamy nadzieję, że i w tym roku nasi fani chętnie skorzystają z oferty darmowego donuta przy zakupie dowolnego napoju.”

W piątek, 3 czerwca, we wszystkich lokalach Dunkin’ Donuts w Warszawie do każdego zakupionego napoju goście będą mogli dodatkowo wybrać dowolnego donuta zupełnie za darmo. Napoje objęte promocją to wszystkie odmiany kawy, herbata mrożona i gorąca, napoje espresso oraz mrożone napoje Coolatta.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF