Od 23 maja zabawki Hot Wheels i Winx inspirują do wspaniałych magicznych zabaw i pobudzają fantazję w zestawach Happy Meal®. Na najmłodszych gości czeka 8 wzorów.

image001Tańcząc i potrząsając marakasem Shake & Dance, słuchaj, jaki dźwięk wydaje. Gdy przestaniesz się ruszać, spójrz na „ekran” na instrumencie, a zobaczysz wizerunek wróżki Winx w jednej z zatrzymanych tanecznych pozycji. Tancerka prezentuje aż sześć pozycji, które Ty i Twoje przyjaciółki możecie naśladować!

Wróżka-tancerka Winx, Dance Step Diva, ma giętkie w stawach ręce i nogi, dlatego może wykonywać te same pozy, co Ty i Twoje przyjaciółki. Do zestawu są dołączone trzy kartki z krokami tańca, które pomogą Ci stworzyć własną choreografię!

Przekręć górną część zabawki Dance Challenge i zobacz, jak z gwiazdy Winx wysuwają się kolejno naklejki. Każda naklejka to wizerunek wróżki-tancerki Winx w innej pozycji tanecznej, którą Ty i Twoi przyjaciele możecie powtórzyć. Układaj na kartce naklejki w dowolnej kolejności i stwórz własny układ taneczny!

Załóż bransoletkę Dance Bracelet z wizerunkiem lalki Winx na nadgarstek i posłuchaj, jak grzechocze w rytm Twojego tańca.

Podłącz żółty samochód Impavido 1™ do pompy próżniowej, odciągnij do tyłu, wciśnij mocno tłok na pompie i puść. Auto ruszy, ścigając się z samochodami Twoich przyjaciół. Kartka z naklejkami pozwoli Ci samodzielnie udekorować maskę pojazdu!

Granatowy samochód Super Blitzen™ ma licznik, który mierzy prędkość, z jaką auto jedzie w kolejnych dziewięciu rajdach! Odciągnij do tyłu samochód i puść. Gdy się zatrzyma, sprawdź na liczniku wynik i porównaj go z wynikami aut Twoich przyjaciół! Przed rajdem ozdób pojazd dołączonymi naklejkami.

Odciągnij do tyłu i puść auto wyścigowe Torque Twister™, a jaskrawozielony samochód szybko ruszy. Po chwili flaga wyścigu wyskoczy z boku jego maski. Ty i Twoi przyjaciele możecie ścigać się i zakładać, czyja flaga wyskoczy pierwsza! W zestawie są także naklejki do ozdobienia pojazdu.

Połącz motor z przyczepą-katapultą, odciągnij do tyłu i puść! Air Slayer™ ruszy szybko, a po chwili motor odłączy się i wystrzeli z impetem! Ty i Twoi przyjaciele możecie ścigać się i zakładać, czyj motor najszybciej i najdalej wystrzeli. W zestawie znajdują się także naklejki do samodzielnego udekorowania pojazdu.

Gry i zabawy z bohaterami Hot Wheels i Winx są dostępne na www.happystudio.com.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF