Rysy na butach? Brudne fugi? A może ślady kredek i flamastrów na ścianie? Magiczna Gąbka marki Gosia w szybki i skuteczny sposób ściera trudne do usunięcia plamy i zarysowania. Przy użyciu jedynie wody, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikają zabrudzenia z podłóg, ścian czy kafelków. Dzięki Magicznej Gąbce każdy w domu nada swoim rzeczom ich pierwotny, czysty wygląd!

Magiczna Gąbka_GosiaMagiczna Gąbka marki Gosia to bardzo praktyczna pomoc dla każdego – jej siła polega na wyjątkowo skutecznej walce z zabrudzeniami. Dlaczego jest tak magiczna?

Po pierwsze – jest wielozadaniowa. Doskonale sprawdza się zarówno podczas porządków w domu, jak i na zewnątrz. Usuniemy nią zarówno ślady kredek ze ściany jak i zabrudzenia z plastikowych mebli ogrodowych czy ram okiennych. Idealnie sprawdza się również do czyszczenia plastików np. w samochodzie czy obudowy komputera. Mniejszą można włożyć do torebki lub plecaka i być zawsze przygotowanym na niespodziewane sytuacje.

Po drugie – przynosi natychmiastowy efekt. Wystarczy zwilżyć ją wodą i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię, a efekty widoczne są gołym okiem. Gąbka posiada specjalistyczną strukturę, dzięki której schodzą najtrudniejsze zanieczyszczenia. Podczas stosowania zachowuje się podobnie jak gumka do ścierania.

Po trzecie – jest dziecinnie prosta w obsłudze i ekonomiczna. Sprzątanie przy jej użyciu jest również bezpieczne. Podczas czyszczenia nie używa się detergentów. Nie potrzebne są też uzupełniające akcesoria, typu szczotki do szorowania czy szmatki. Magiczna Gąbka łączy te elementy w jedno. Dzięki łatwości w używaniu możemy bez problemu zaangażować każdego członka naszej rodziny do pomocy i dbać o dom ręka w rękę.

To niezwykłe połączenie praktyczności i magii jest prawdziwą rewolucją w sprzątaniu!

Gosia Magiczna Gąbka

Opakowanie zawiera 3 szt. (1 duża + 2 małe)

Cena: 4,99 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF