Dzień Matki to z całą pewnością jedno z najważniejszych świąt w ciągu całego roku. Wybierając podarunek dla naszych mam miejmy na uwadze, że to co ucieszy je najbardziej, to przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Aby móc go odpowiednio celebrować warto sięgnąć po stworzoną specjalnie na tę okazję kompozycję „Serce Matki” marki Czas na Herbatę.

torebka_zielona_serce_matki_czas_na_herbate26 maja wręczenie ukochanej mamie pysznej herbaty to coś więcej niż zwykły podarunek. To szansa na chwile pełne czułości i ciepła, na wspólne wspominki, długie rozmowy oraz przyjemną atmosferę. Nic bowiem nie pasuje bardziej do tak ważnego święta jak filiżanka aromatycznego naparu. Mając powyższe na uwadze marka „Czas na Herbatę” przygotowała na tę okazję autorską kompozycję herbacianą: „Serce Matki”. Jest to wyjątkowa propozycja, której bazę stanowi czarna herbata wzbogacona skórką cytryny, cząstkami jabłka oraz malinami. Dzięki takiemu połączeniu napar smakuje wprost wybornie.

Kompozycja „Serce Matki”, a także wszystkie inne produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja „Serce Matki” marki Czas na Herbatę

Cena: 23,90 zł /100 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF