Każde, nawet najpyszniejsze śniadanie wymaga odpowiednich dodatków. Ową kropką nad „i” jest kubek gorącej herbaty, który stanie się źródłem energii i dobrego humoru na cały dzień. Dla smakoszy aromatycznego i złocistego naparu marka Czas na Herbatę przygotowała niezliczone wariacje oparte na suszu z czarnej herbaty – począwszy od klasycznych zestawień, takich jak „Czas na Herbatę Czarna” oraz „English Breakfast”, a na wzbogaconych dodatkiem czterech soczystych owoców kompozycjach z kolekcji „Polskie Smaki” skończywszy.

2Śniadanie z klasą

Nie trzeba być wytrawnym miłośnikiem herbat, aby o poranku docenić głęboki smak tego pysznego naparu.
W roli klasycznego uzupełnienia codziennego śniadania doskonale sprawdzi się autorska kompozycja „Czas na Herbatę Czarna”, w której delikatny i świeży smak herbaty cejlońskiej łączy się z kwiatową nutą herbaty Darjeling z pierwszego zbioru. Będzie ona wyśmienitym towarzyszem pożywnej jajecznicy, słodkich tostów z dżemem, sałatki owocowej oraz kanapek. Aby urozmaicić podstawowy aromat czarnej herbaty wystarczy łyżeczka cukru, miodu, plaster cytryny, czy też szczypta orzeźwiającego utartego imbiru. Do grona kultowych dodatków śniadaniowych nie sposób nie zaliczyć również herbaty „English Breakfast” którą, dzięki odrobinie mleka, zaserwować można w prawdziwie angielskim stylu. Wybierając jedną z klasycznych kompozycji marki Czas na Herbatę mamy pewność, że nasz najważniejszy posiłek dnia uzupełniony zostanie o herbatę najwyższej jakości.

Z owocową nutą

Choć herbata czarna w czystej postaci stanowi prawdopodobnie najpopularniejszy napar na świecie, to część z nas woli bardziej przebojowe połączenia. Dlatego też dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swój dzień pod znakiem orzeźwiających owoców marka Czas na Herbatę przygotowała kolekcję „Polskie Smaki”. Ta złożona z czterech owocowych kompozycji linia powstała w oparciu o szlachetną odmianę z wyspy Cejlon. Aromatyczna głębia czarnej herbaty dopełniona została smakiem soczystych, polskich owoców. Duże kawałki, połączone z ciemnym suszem, przyczyniły się do stworzenia czterech wyśmienitych propozycji – Jabłkowa, Truskawkowa, Malinowa i Owoce Leśne.

Każdą z wymienionych herbacianych propozycji, zarówno czystych, jak i tych owocowych, zaparzać należy w temperaturze  95oC. Jedna łyżeczka suszu zanurzona na czas około 3-5 min w 200 ml wody szybko zamieni się w nasz ulubiony, śniadaniowy napój lub też przypomni nam urok polskiego, słonecznego lata.

Śniadanie wzbogacone filiżanką pobudzającego i mocnego naparu z dowolnej czarnej herbaty marki Czas na Herbatę stanie się niezastąpioną dawką porannej energii oraz ożywi nasz umysł przed rozpoczęciem pracowitego dnia.

Szeroką gamę aromatycznych czarnych herbat, zarówno w czystej postaci, jak i w formie niezliczonych kompozycji smakowych znajdziecie na http://www.czasnaherbate.net/.

Herbata „Czas na Herbatę Czarna”

Cena: 27,90 zł/ 100 g

Herbata czarna „English Breakfast” marki Czas na Herbatę

Cena: 19,90 zł/100g

Kolekcja kompozycji „Polskie Smaki” marki Czas na Herbatę: Jabłkowa, Malinowa, Truskawkowa, Owoce leśne

Cena: 25,90 zł/100g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF