Halloween to doskonały czas na świętowanie z przyjaciółmi. Wspólna zabawa w taki wieczór to świetne rozwiązanie, a domowe wypieki – nasza smaczna tradycja, to doskonałe dopełnienie wieczoru. Jednak nikt nie chce spędzić całego dnia w kuchni, przygotowując pyszne przekąski. Z funkcjonalnymi akcesoriami od Fiskars możemy upiec coś pysznego w mgnieniu oka! Praca w kuchni z profesjonalnym sprzętem to sama przyjemność, niemająca nic wspólnego z ciężką pracą.

Akcesoria Fiskars z silikonemSpotkania ze znajomymi idą w parze z pysznym jedzeniem. Wystarczy dobry pomysł i akcesoria Fiskars Functional Form, które nawet najprostsze potrawy uczynią wyjątkowymi. Functional Form to linia praktycznych, kuchennych akcesoriów – noży, obieraków, tarek, szpatułek, łyżek, które cechuje łatwość oraz wygoda podczas ich używania. Gwarancją niezawodności są jakość wykonania oraz innowacyjność zastosowanych materiałów, takich jak: antypoślizgowa powłoka Softouch® oraz odporny na wysokie temperatury silikon.

 

 

 

Ciasta, ciasteczka i inne słodkości….

Akcesoria Fiskars Functional Form to idealne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają piec. Z tymi niezawodnymi kuchennymi narzędziami praca będzie o wiele szybsza
FF_Szpatuła z silikonową krawędzią_858106i przyjemniejsza niż dotychczas. Do zrobienia masy do ciasteczek przyda się trzepaczka ze stali nierdzewnej
z silikonowymi końcówkami. Jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu z łatwością sięga dna naczynia, co sprawia, że ciasto jest idealnie wymieszane.

Sprawnie rozwałkujemy ciasto za pomocą metalowego wałka. Wałek pokryty jest powłoką non-stick, która zapobiega przywieraniu ciasta. Jest to doskonałe rozwiązanie, które znacznie ułatwi i usprawni pracę w kuchni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do odklejania świeżych ciasteczek z gorącej blachy niezawodna będzie szpatułka z silikonową krawędzią. Szpatułka wykonana jest z nylonu dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Jej silikonowe krawędzie odporne są na wysokie temperatury, co oznacza, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe. Szpatułka jest idealna do stosowania na powierzchniach z nieprzywieralną powłoką.

 

Domowe wypieki to doskonała przekąską podczas wspólnego świętowania z bliskimi. Z akcesoriami Funcional Form od Fiskars pieczenie będzie czystą przyjemnością, a o przywierającym cieście możesz zapomnieć! Pozwól się ponieść fantazji i zaszalej w kuchni z niezawodnymi narzędziami kuchennymi od Fiskars!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF