W restauracjach sieci KFC rozpoczęła się promocja, w której każdy ma szansę otrzymać wyjątkową szklankę Pepsi z wizerunkiem jednej z kultowych postaci światowych boisk piłkarskich. Aby ją zdobyć, wystarczy zamówić zestaw z dowolnym dodatkiem.

 

Każdy gość KFC, który w czasie promocji zakupi wybrany zestaw i powiększy go o dowolny dodatek lub wymieni duże frytki w zestawie na kubełek frytek, otrzyma szklankę gratis. Fani sportowych emocji sami mogą wybrać, czyj wizerunek chcą mieć na swojej szklance. Do wyboru mają same największe gwiazdy piłkarskiego świata: Wojciech Szczęsny, Lionel Messi, Didier Drogba oraz Frank Lampard.

 

Promocję ze szklankami Pepsi przygotowaliśmy z myślą o kibicach. Wiemy, że prawdziwi miłośnicy piłkarskich emocji wspierają swoich ulubionych zawodników nie tylko na stadionie. Kibicują im bez przerwy, gdzie tylko mogą. Teraz mają też możliwość napić się ze szklanki z wizerunkiem piłkarzy, których podziwiają. – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC.

 

Wszystkie dodatki dostępne są w cenie 3,30 zł, a wymiana dużych frytek na kubełek frytek kosztuje 3,50 zł. W promocji biorą udział zestawy z kanapkami lub kurczakami.

 

Oferta wspierana jest działaniami we wszystkich  restauracjach KFC. Wsparcie w kanałach Social Media zapewnia zespół marketingu KFC. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF