Dla wielu z nas wybór odpowiedniego prezentu jest nie lada wyzwaniem, dlatego warto z odpowiednim wyprzedzeniem zastanowić się, co tak naprawdę sprawi radość naszym bliskim. Nawet najbardziej prozaiczny przedmiot może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli będzie związany z hobby czy zainteresowaniami obdarowanego. Fiskars, producent kultowych akcesoriów kuchennych, przygotował kilka inspirujących propozycji na funkcjonalny i oryginalny prezent dla pasjonatów gotowania.

Tegoroczne badania firmy doradczej Deloitte „Zakupy świąteczne 2014”, wskazują, że Polacy jeszcze mocniej niż przed rokiem, chcą skoncentrować się na zakupie praktycznych prezentów. Wachlarz możliwości jest ogromny, dlatego aby nasz prezent faktycznie okazał się przydatny warto wybrać taki, który odpowiada zainteresowaniom obdarowanego.

Z pomocą przychodzi kultowa marka Fiskars, słynąca z nowoczesnego designu i wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. Świąteczne propozycje Fiskars będą nie tylko nieocenioną pomocą w kuchni, ale i idealnym prezentem dla każdego pasjonata gotowania.

3DLA OSTRYCH ZAWODNIKÓW – ZESTAW NOŻY W BLOKU

Na kuchennej linii frontu sprawdzają się bez zarzutu. Noże Fiskars to jakość, bezpieczeństwo, komfort i design.Na prezent idealnie nada się zestaw noży
w bloku, który oprócz wartości estetycznych pomaga utrzymać porządek
w kuchni. Do wyboru mamy 2 zestawy:

Zestaw 5 noży w drewnianym bloku – Fiskars FunctionalForm

Nowe noże kuchenne Fiskars FunctionalForm wyróżnia funkcjonalność i estetyczny wygląd. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rękojeść Softgrip™ z osłoną na palce gwarantuje pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni. Na bocznej ściance bloku znajduje się mocny, pomarańczowy uchwyt magnetyczny służący do przechowywania nożyczek lub noża.

W skład zestawu wchodzą: Nóż szefa kuchni, 20 cm., Nóż szefa kuchni, typ azjatycki, nóż do chleba, nóż do pomidorów i nóż do obierania.

Orientacyjna cena detaliczna: ok. 280 zł

Zestaw 5 noży w bloku Fiskars Edge

Edge to linia noży o niezwykle eleganckim wyglądzie. Ostrza wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Specjalny szlif jest gwarancją długotrwałej ostrości. Łagodna linia ostrza i ergonomiczna rękojeść, zapewnia łatwość krojenia. Noże Fiskars Edge są odpowiednie zarówno dla osób praworęcznych, jak
i  leworęcznych.

2

W skład zestawu wchodzą: nóż do skrobania, nóż do pomidorów, nóż do chleba, nóż szefa kuchni oraz nóż typ Santoku. Blok jest wyposażony w metalowy wieszak, który służy również za podstawę. Można zamontować go na ścianie lub postawić na blacie kuchennym.

Orientacyjna cena detaliczna: ok: 590 zł

6DLA CENIĄCYCH SPRYTNE ROZWIĄZANIA  

Nawet najbardziej prozaiczny przedmiot może być ciekawym prezentem, jeżeli odznacza się oryginalnym designem i wysoką jakością wykonania. Akcesoria FunctionalForm to wiele innowacyjnych rozwiązań, zaprojektowanych, by ułatwić pracę w nowoczesnej kuchni. Do wyboru m.in. trzepaczka z silikonowymi końcówkami, wałek do ciasta, otwieracz do wina czy noże do sera.

Orientacyjne ceny detaliczne: akcesoria FunctionalForm ok. 10–100 zł;

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF