Marka Grześki zmieniła opakowania wafelków z linii Grześki Gofree. Produkty z nową grafiką, która lepiej zaakcentuje lekkość i warianty smakowe wafli, są już dostępne na sklepowych półkach.

grześkiMarka Grześki zmieniła szatę graficzną opakowań wafelków z linii Grześki Gofree. Chrupiące Grześki Gofree można już nabyć w nowym wydaniu. Odmieniona grafika lepiej podkreśla lekkość produktów i oferowane warianty smakowe.

Grześki Gofree to jedyne na rynku wafle impulsowe o strukturze gofra z dwoma różnymi rodzajami kremów. Linię tworzą: Grześki Gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami i Grześki Gofree czekoladowe z orzechami. Charakteryzują się grubym i jednocześnie kruchym waflem gofrowym oraz delikatnym kremem czekoladowym z kawałkami orzechów laskowych i puszystym kremem waniliowym lub czekoladowym. Grześki Gofree łączą w sobie bogactwo smaku, przyjemność oraz dziecięcą radość jedzenia.

Grześki Gofree to pyszna, lekka i wygodna przekąska dla wszystkich miłośników słodyczy. Wafel bez czekoladowej polewy nie brudzi rąk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży, pracy czy szkole. Grześki Gofree idealnie wpisują się w aktywny tryb życia zarówno młodych konsumentów, jak i dorosłych. Jak wszystkie produkty marki, pozwalają na obudzenie w sobie wewnętrznego dziecka niezależnie od wieku.

Grześki Gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami 33 g – ok. 1,19 zł

Grześki Gofree czekoladowe z orzechami 33 g – ok. 1,19 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF