Powszechnie wiadomo, że niemal wszystkie dzieci – i nie tylko one – uwielbiają wszystko, co czekoladowe. Wychodząc na przeciw upodobaniom najmniejszych konsumentów firma GRANEX przygotowała dla nich Grizle – wzbogacone kompleksem 10 witamin płatki czekoladowe w kształcie malutkich miśków.

 

Śniadanie dla malucha powinno być nie tylko zdrowe, lecz również smaczne i zachęcające wyglądem – tak, by nakłonić do jedzenia nawet największego niejadka. Ciekawym pomysłem na poranny posiłek są płatki śniadaniowe, przygotowane specjalnie z myślą o małych konsumentach. Bogactwo ich smaków i kształtów pozwoli stworzyć na talerzu małą śniadaniową przygodę, a przy okazji – przemycić sporo niekoniecznie lubianego przez dzieci mleka.

Płatki śniadaniowe Grizle firmy GRANEX wytworzone zostały z naturalnych surowców, na bazie kukurydzy oraz ryżu, a z myślą o potrzebach najmłodszych wzbogacone zostały kompleksem 10 witamin, niezbędnych w prawidłowym rozwoju dziecka. Zawarte w nich witaminy C, E, B6, B1, B12 czy też kwas foliowy zaspokajają aż od 18 do 43% dziennego zapotrzebowania organizmu.

Nie bez znaczenia jest również ich forma – miseczka pełna małych czekoladowych miśków, bujających się na powierzchni mleka lub jogurtu zachęci do zajadania każdego malucha. Dla urozmaicenia takiego śniadania dodajmy do niego garść truskawek lub banana – nasz malec będzie miał jeszcze więcej energii do codziennego harcowania.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF