Wyrazisty, pikantny i oryginalny – taki właśnie jest Sos musztardowo-paprykowy marki Tarsmak. Jego charakterystyczna ostrość doskonale podkreśli smak wielu potraw z rusztu, a w szczególności kiełbas, karkówki, wołowych steków, skrzydełek czy szaszłyków. Czas na grilla!

Tarsmak Sos musztardowo-paprykowy 270gMięso na ostro!

Swój wyjątkowy smak Sos musztardowo-paprykowy Tarsmak zawdzięcza harmonijnemu połączeniu musztardy z czerwoną papryką i papryczkami chilli. Dedykowany jest szczególnie osobom, które doceniają wyraziste, ostre potrawy. Znakomicie wzbogaci smak grillowanych i pieczonych mięs, ale również tych podawanych na zimno. Doskonale nadaje się także do dekorowania przekąsek, m.in. kabanosów, nachosów i wrapów.

Dobre samopoczucie w nowym opakowaniu

Miłośnicy ognistych smaków potwierdzają – pikantne potrawy poprawiają samopoczucie! Kaspaicyna, czyli składnik nadający ostrość papryczce chilli, pobudza mózg do produkcji hormonów szczęścia – endorfin. Warto także dodać, że Sos musztardowo-paprykowy Tarsmak dostępny jest teraz w nowym, bardziej poręcznym opakowaniu, co może okazać się istotne, gdy zabieramy grilla np. na działkę lub kemping.

Informacje dodatkowe:

Waga: 270 g

Cena: ok. 4 zł

Producent: ZPiOAS TARSMAK

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF