Mięso, ryby, warzywa… a nawet owocowy deser. Z nowym grillem elektrycznym marki Zelmer przygotujesz wszystko na co tylko masz ochotę: z dbałością o czystość i bez względu na pogodę.

zelmerMięso, ryby czy warzywa? A może najprawdziwszy grillowany deser z owoców: faszerowane orzechami jabłka, owocowe szaszłyki lub gruszki posypane cukrem, który pod wpływem temperatury się karmelizuje? Wybór należy do Ciebie. Marka Zelmer, udowadniając, że „Chcieć to móc!” stworzyła grill elektryczny, który podczas pracy nie wydziela dymu i pozwoli Ci przygotować każde danie niezależnie od pogody, nawet w domu.

Pamiętaj o zdrowiu

Do grillowania powinniśmy wybierać mięsa chude o dużej zawartości białka oraz cennych witamin. Należą do nich m.in. drób, schab czy polędwiczki wieprzowe. Jednak potrawy takie jak karkówka, żeberka czy niezastąpione kiełbaski, od lat królują na polskich stołach. Na szczęście smakosze tradycyjnych dań będą mogli odetchnąć z ulgą. W grillowaniu potraw uznawanych za bardziej tłuste pomogą specjalnie zaprojektowane kanaliki ociekowe oraz wysuwana tacka, dzięki którym cały tłuszcz zawarty w potrawach bez problemu zostanie odprowadzony.

Zelmer – niezawodnie

Płyta grilla pokryta jest nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu szybko i z łatwością przygotujesz każdą potrawę. Dodatkowo, do wyboru masz dwie powierzchnie –  karbowaną do grillowania i płaską do smażenia, co pozwala przygotować cały posiłek za jednym razem. A kiedy kolejne udane spotkanie dobiega końca… nie musisz martwić się o czyszczenie – elementy grilla łatwo umyjesz w zmywarce

Zelmer. Chcieć to móc!

Grill elektryczny Zelmer ZGE1000X

– 5 stopni regulacji temperatury

– moc: 1650 W

– regulowany termostat

– podwójna płyta grillująca pokryta nieprzywierającą powłoką

– wyjmowana tacka ociekowa

– możliwość mycia elementów w zmywarce

Cena: 259 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF