Od 2 do 4 września 2012 r. w Kolonii (Niemcy), podczas targów ogrodniczych SPOGA 2012, Weber zaprezentuje 49 nowości produktowych i zrealizuje cykl pokazów grillowania. Emocji dostarczy nie tylko wykwintny smak grillowanych potraw, ale także sposób ich serwowania. Podczas targów będzie można wziąć udział w degustacji dań z grilla na platformie zawieszonej na wysokości 45 metrów nad ziemią. Soczyste burgery grillowanie w chmurach będą na targach w tym roku znakiem rozpoznawczym Webera. Gościem specjalnym na targach będzie Johann Lafer, niemiecki kucharz, twórca wielu książek kulinarnych i ekspert Webera.

Get excited

Na stoisku Webera w Kolonii pojawi się aż 49 innowacji. Będą to przede wszystkim nowe funkcje w dotychczasowych modelach grilli węglowych, gazowych i elektrycznych. Zmiany dotyczyć będą także stylistyki grilli i akcesoriów do grillowania. Weber zaprezentuje również zupełnie nowe modele grilli gazowych z serii Spirit. Produkty pokazane na targach w Kolonii będą miały swoją premierę w polskich sklepach wiosną 2013 r.

Stoisko firmy Weber-Stephen zostanie zorganizowane w hali nr 1. Dla zwiedzających hale targowe będą otwarte od 2 do 4 września w godz. od 9.00 do 18.00*.

SPOGA & GAFFA

SPOGA & GAFFA to jedne z największych na świecie targów branży ogrodniczej. W tym roku na powierzchni ponad 20 ha. pojawi się blisko 2 tys. wystawców. To miejsce spotkania producentów, sprzedawców, ekspertów i klientów branży ogrodniczej. Co roku targi odwiedza od 30 do 40 tys. gości. Więcej informacji na temat targów: www.spogagafa.com

*4 września (wtorek) targi dla zwiedzających otwarte są do godz. 17.00

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF