Na grillu przyrządzić można niemal wszystko. Najwięcej zwolenników mają najpewniej tradycyjna, soczysta karkówka, kaszanka i klasyczna kiełbasa śląska. Dlaczego jednak nie podejść do grilla nieco mniej konwencjonalnie i poszukać innych smaków? Nowa linia produktów mięsnych na grilla marki Nove doskonale przełamuje standardy. Kiełbasa śląska z serem gouda jest tego najlepszym przykładem.

Kreatywne menu

kielbasa slaska z seremGrillowy stół zazwyczaj ugina się od różnorodnych pyszności. Sałatki, krojone warzywa, sosy, dodatki i oczywiście gwiazdy wieczoru, czyli mięsne smakołyki. Grillujemy chętnie i często, dlatego czasem mamy ochotę na małą odmianę, spróbowanie czegoś innego. Jedni sięgają wtedy po ryby, niektórzy podpiekają na ruszcie warzywa, aby nabrały ciekawego aromatu i smaku, inni – poszukują nowych pomysłów na mięso. Próbujemy innych marynat, sięgamy po mięsa, których jeszcze nie grillowaliśmy, łączymy smaki w niecodzienne zestawienia. Nowa linia produktów marki Nove to oferta ze szczególnym przeznaczeniem na grilla – spełni wszystkie potrzeby smakoszy w tym zakresie. Poszukujący nowych walorów smakowych powinni sięgnąć po oryginalną alternatywę typowej kiełbasy z rusztu – kiełbasę śląską z serem gouda. Aromat najwyższej jakości mięsa wieprzowego doskonale komponuje się z wyrazistym, delikatnie pikantnym smakiem żółtego sera. Takie połączenie tworzy niezwykłą kompozycję, która z pewnością będzie gwiazdą na stole podczas spotkania w plenerze. Kiełbasa świetnie smakuje z tradycyjnymi dodatkami, jak musztarda czy ketchup, np. marki Develey, które dodawane są gratis do każdego opakowania produktu, jednak równie dobrze sprawdzi się solo czy w bardziej złożonych daniach – upieczona np. z cebulką lub w formie szaszłyków.

MOM mówimy NIE!

Do gotowych produktów mięsnych z nazwy przeznaczonych na ruszt przylgnęła niechlubna łatka wyrobów gorszej jakości, bardziej przetworzonych niż te bez jasnego wskazania co do przeznaczenia. Nierzadko słyszy się, że można w nich znaleźć niewiele pełnowartościowego mięsa, które zastąpiono sztucznymi dodatkami, surowcem gorszej jakości. Jeśli nie chcemy dać się oszukać warto dokładnie przyglądać się produktom, które zamierzamy kupić. Niech nie skusi nas tylko ładne opakowanie i zdjęcie – najważniejsze informacje zawarte są na etykiecie, dlatego niezwykle ważne jest czytanie składu produktu. Jeśli znajdziemy tam skrót MOM – lepiej produkt odłożyć na półkę. To nic innego, jak mięso oddzielone mechanicznie, które nie ma zbyt wiele wspólnego z mięsem wysokiej jakości.
W kiełbasie śląskiej z serem, podobnie jak w pozostałych propozycjach grillowych marki Nove, na próżno szukać tajemniczego skrótu. Produkty te produkowane są z mięsa wieprzowego najlepszej klasy, które odpowiada za wyjątkowe walory smakowe i aromatyczne. Nie znajdziemy w nich także glutaminianu sodu czy sztucznych barwników – wygląd produktów to zasługa w 100% natury. Sięgając po produkty marki Nove możemy mieć pewność, że spożywamy najlepszej jakości mięso, które jest bezpieczne dla naszego organizmu. Pozostałe walory ocenią już nasze kubki smakowe.

Letnie grillowanie to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Aby stało się ono czymś więcej, niż zwykłym posiłkiem, warto sięgać po produkty najwyższej jakości, a przy tym smaczne i oryginalne. Kiełbasa śląska z serem gouda marki Nove to idealna propozycja, która spełni wszystkie te wymagania, będąc jednocześnie rozkoszą nawet dla najbardziej wymagających podniebień.

Kiełbasa śląska z serem na grilla

Masa netto: 600 g

Cena brutto:  ok. 13,99 zł

Gratis: Ketchup i musztarda Develey dodawane do każdej paczki

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF