Kieliszek jakościowego wina wypity w gronie przyjaciół to dla wielu osób idealny pomysł na przyjemne spędzenie wieczoru. Na pewno ucieszą się z faktu, że w Warszawie powstało nowe miejsce, w którym można urzeczywistnić ten plan.

sklep_wina_na_widokuDo niedawna „Wina na Widoku”, znajdujące się na Kabatach przy ul. Wąwozowej 23 lok. U1, funkcjonowały jako firmowy sklep dystrybutora gruzińskich win Marani. Dostępny był w nim pełen asortyment tych wybornych trunków. Jako że zainteresowanie gruzińskimi alkoholami wśród Polaków jest coraz większe, firma Marani 1915 Sp. z o.o. postanowiła poszerzyć swoją działalność. I tak właśnie narodził się pomysł otworzenia wine baru.

Delektuj się winem w kameralnej atmosferze

Wine bar przy sklepie „Wina na Widoku” powstał z myślą o wszystkich miłośnikach tego trunku – zarówno amatorach, jak i profesjonalistach. Przytulne wnętrze, kameralna atmosfera i przede wszystkim – olbrzymi wybór najlepszych, gruzińskich win – właśnie te czynniki mają zdecydować o popularności miejsca. – Wielu naszych stałych klientów sugerowało nam, że brakuje im miejsca, w którym mogliby delektować się smakiem naszych produktów bez konieczności zaopatrywania się w całe butelki.

Postanowiliśmy iść za tymi radami i stworzyć przyjemny lokal, w którym każdy podczas jednego wieczoru będzie mógł przetestować kilka win, a także inne alkohole – gruzińską brandy czy chachę. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z dużym i pozytywnym odzewem – mówi Vano Makhniashvili z firmy Marani 1915 Sp. z o.o.

Wine bar przy sklepie „Wina na Widoku” czynny jest codziennie, z wyjątkiem świat, od 8.00 do 22.00. Ceny za kieliszek wina rozpoczynają się już od 7 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF