Znana i lubiana promocja wróciła do restauracji McDonald’s. Od 25 czerwca na każdego nabywcę zestawu powiększonego czeka jedna z 6 szklanek Coca-Cola w letnim, wakacyjnym kolorze. Uzupełnieniem promocji jest gra mobilna, w której codziennie można wygrać cały zestaw szklanek. Wygrywają najszybsi!

McD_GraMobilna_Place&TasteJak co roku, do restauracji McDonald’s zawitały darmowe szklanki Coca-Cola dodawane do każdego powiększonego McZestawu. Tym razem promocja wspierana jest przez zręcznościową grę mobilną – Place&Taste!

Gra Place&Taste to propozycja idealna dla tych, którzy lubią szybką, przyjemną i efektywną rozrywkę w formie zabawy na smartfonie. Nowa gra od McDonald’s polega na ułożeniu w określonym porządku oraz czasie pełnego McZestawu na tacy, która wciąż unosi się w górę ekranu. Na tacy są miejsca na konkretne produkty. Big Mac® musi znaleźć się na odpowiedniej pozycji, podobnie frytki, napój i promocyjna szklanka. Celem gry jest ułożenie produktów przed upływem określonego czasu. Za każdy dobrze ułożony McZestaw gracz otrzymuje punkt.

W grze przewidziano trzy stopnie trudności. W pierwszym IZZY czas upływa stosunkowo powoli. Drugi, FAST&FULL działa na podobnej zasadzie, ale produkty do ustawienia na tacy pojawiają się dużo szybciej. Koniec gry wyznacza już nie tylko czas, ale także zapełnienie całego ekranu produktami. Ostatnim, najtrudniejszym poziomem, jest MIRROR. Ruch w grze jest lustrzanym odbiciem ruchu wykonywanego przez gracza. Na przykład, jeśli ten przesuwa palcem w lewo to produkt porusza się w prawo. Na każdym z etapów, w wyznaczonym czasie pojawia się możliwość zdobycia punktów bonusowych.

McD_szklankiNagrodą dla najlepszych graczy jest zestaw 6 szklanek Coca-Cola zapakowanych w okolicznościowe pudełko od Coca-Cola. Każdego dnia zdobywa je zawodnik, który ułożył na tacy jak największą liczbę McZestawów w jak najkrótszym czasie i tym samym zdobył najwięcej punktów!

Gra mobilna „Place&Taste” jest dostępna w App Store, Google Play oraz Windows Phone Store. Na materiałach promocyjnych w każdej restauracji McDonald’s znajduje się QR kod, za pomocą którego można ściągnąć grę na swojego smartfona.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF