Łatwa w utrzymaniu, maksymalnie wydajna, odpowiednia do przygotowania każdego rodzaju posiłku – taka jest płyta indukcyjna linii wzorniczej Cube marki Whirlpool, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

1Technologia 6-ty Zmysł pozwala zmniejszyć zużycie energii aż o 20 procent. Kiedy gotujemy wodę, urządzenie ocenia temperaturę naczynia i dostosowuje poziom poboru energii tak, aby ciecz osiągnęła temperaturę wrzenia. Gdy to nastąpi, uruchamia się sygnał dźwiękowy.

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 868/BA/IXL jest wyposażona w strefę FlexiCook, czyli dwa niezależne pola grzewcze, które mogą działać wspólnie lub osobno. Pierwsza opcja sprawdza się idealnie w przypadku dużych lub podłużnych naczyń. Jednocześnie możliwe jest niezależne sterowanie dla każdego pola.

Dzięki funkcji Power Management użytkownik może ustawić maksymalną moc osiąganą przez dane pole grzejne. Taka regulacja powinna być dokonana w momencie instalowania płyty.

Maksymalna wydajność to jednak nie jedyna zaleta tego urządzenia. Płyta indukcyjna Whirlpool z linii wzorniczej Cubepokryta jest specjalną powłokąiXelium™. Ta rewolucyjna nanotechnologia sprawia, że szkło jest o 30 procent bardziej odporne na zadrapania. Znacznie łatwiej jest je również wyczyścić. Nie potrzeba do tego żadnych środków chemicznych, wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą.

Płyta indukcyjna Whirlpool

Linia wzornicza CUBE

Model ACM 868/BA/IXL

Kolor czarny

CENA: 1799 PLN

Innowacja i tradycja w jednym

2Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, a jednocześnie jesteś przywiązana do tradycji i najlepiej smakują Ci potrawy przyrządzone na kuchni gazowej, Twoje oczekiwania na pewno spełni płyta gazowa Whirlpool AKT 799 IXL, wyposażona w zapalarkę iskrową zintegrowaną z pokrętłem.

Dzięki zastosowaniu nanotechnologii iXelium™, jest wyjątkowo odporna na zarysowania, rdzę i zażółcenia. Specjalna powierzchnia zapobiega przywieraniu resztek żywności i innych zanieczyszczeń. Możesz być pewna, że wraz z upływem czasu nie straci swojego blasku. I wcale nie będziesz musiała zużywać pokładów energii, by utrzymać ją w świetnej kondycji. Do czyszczenia wystarczy zwykła szmatka nasączona wodą. Brak konieczności stosowania detergentów nie tylko oszczędza Twój czas i wysiłek, ale też sprzyja środowisku naturalnemu.

Płyta gazowa Whirlpool

Model AKT 799 IXL

Kolor inox

Cena: 2999 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF