Marka Gosia po raz kolejny zaskakuje sprytnymi i praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne prace domowe. Do asortymentu produktów do sprzątania dołączył zupełnie nowy i innowacyjny – Czyścik plastikowy z uchwytem. Produkt przeznaczony jest do mycia mocno zabrudzonych naczyń, chroniąc przy tym dłonie i paznokcie przed uszkodzeniem. Dzięki opatentowanemu uchwytowi Czyścik plastikowy jest jedynym takim produktem na rynku.

Plastikowy czyścik z uchwytemCzy zmywanie naczyń możemy przestać kojarzyć jedynie z przykrą koniecznością? Może nawet da się je polubić? Wszystko zależy od ciebie! Wiele z nas nie przepada za zmywaniem gdyż nie lubi kontaktu z detergentami, resztkami jedzenia, tłuszczem. Podczas mycia uszkadzamy paznokcie, a nawet najlepszy lakier do paznokci nie ma szans z szorowaniem i długim namaczaniem w wodzie. Doskonałym rozwiązaniem jest praktyczny Czyścik z uchwytem marki Gosia, który doskonale chroni dłonie i paznokcie przed uszkodzeniem.

Zaschnięte zabrudzenia na naczyniach? Przypalony garnek lub gruba warstwa tłuszczu na kratce od grilla? A do tego powierzchnia, której nie należy szorować? Czyścik plastikowy z uchwytem Gosia wykonany jest z odpowiednio połączonych elastycznych włókien plastikowych, które ścierają zabrudzenia bez większego wysiłku. Włókna są jednak na tyle delikatne, że nie zagrażają nawet łatwo ścieralnym nawierzchniom.

Czyścik plastikowy z uchwytem Gosia z pewnością ułatwi prace i sprawi, że szybko uporamy się ze zmywaniem naczyń po rodzinnym obiedzie. Co więcej może to być dobra zabawa, jeśli znajdziemy pomocników. Dzieci, które pomogą wytrzeć naczynia do sucha i mąż, który szybko upora się z posegregowaniem garnków i talerzy to sposób na to, aby prace domowe były fajnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu.

Gosia Czyścik plastikowy z uchwytem

Cena sugerowana: 2,99 zł/1 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF