Jack Daniel całe życie poświęcił pracy i choć nie miał dzieci, to zadbał o to, aby wiedza, którą zgromadził, przekazana została kolejnym pokoleniom. Co więcej, niczym ojciec, zaszczepił w swoich następcach pasję do tworzenia whiskey. Ci zaś idąc jego śladem zrealizowali jedno z marzeń Jacka i wyprodukowali Gentleman Jack® Rare Tennessee Whiskey. Dzisiaj, ta podwójnie filtrowana whiskey, może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Ojca.

1Gentleman Jack, podobnie jak i inne whiskey z Destylarni w Lynchburgu nosi imię  Jacka Daniela, człowieka który całe swoje życie poświęcił procesowi udoskonalania produkcji whiskey. Nie wiemy, jak potoczyłyby się losy Jacka, gdyby zdecydował się związać z kobietą. Dzisiaj to nie ma znaczenia, bo Jack zostawił nam po sobie doskonałą whiskey, której oddał swoje imię i nazwisko, a którą my dzisiaj możemy wznosić toasty za wszystkich ojców na świecie.

Gentleman Jack jest tak niezwykły, bo to whiskey poddawane procesowi charcoal mellowing dwukrotnie – przed napełnieniem beczki oraz po jej opróżnieniu. Efektem podwójnego filtrowania jest lekka, wyjątkowo łagodna whiskey o gładkiej palecie aromatyczno-smakowej. Unikalny smak oraz eleganckie opakowanie sprawiają, że Gentleman Jack może być wyjątkowym i zaskakującym prezentem dla Taty.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl

Odwiedź nas na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF